Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 27d. 22:21

Sniego mūšio taikiniais tapę policininkai mėgavosi savo vaidmeniu (video)

Rytinėje Amerikos pakrantėje, siaučiant sniego audroms, vietomis iškrito iki 40 cm sniego, nutrauktas elektros energijos tiekimas, paralyžiuotas eismas.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Sniegas.

Internete plinta vaizdo įrašas, kuriame būrelis paauglių Didžiojoje Britanijoje užkuria automobilyje sėdintiems šios šalies policijos pareigūnams tikrą žiemišką pirtį.

Kraulyje, Pietų Sasekso grafystėje, mobiliuoju telefonu nufilmuotame vaizdelyje matyti, kaip du policijos pareigūnai sėdi tarnybiniame automobilyje, o jaunuoliai pašėlusiai smaginasi svaidydami į juos sniego gniūžtes.

Policijos automobilis stovi nejudėdamas, o jo valytuvai desperatiškai bando nuvalyti sniegą nuo lango. Masinės atakos metu moteris bando sustabdyti gniūžčių svaidytojus, sakydama: „Berniukai, aš manau, jums vertėtų liautis.“ Tačiau besijuokiantys įsismaginę vaikai toliau atakuoja mašiną.

Atrodo, kad policininkai jautėsi laimingi dalyvaudami šioje scenoje, mat matosi, kaip jie įjungia savo perspėjamojo signalo žibintus, tačiau nevažiuoja iš vietos. Vairuotojas šiek tiek praveria šoninį langą, tačiau greitai jį uždaro, nes sniego gniūžtės toliau skrieja į automobilį.

„Tai linksmiausias dalykas“, – girdėti, kaip šaukia vienas berniukas. Netrukus mašina pajuda iš vietos, o keletas kvatojančių jaunuolių toliau svaido į taikinį.

Komentuodamas šį įvykį Sasekso policijos atstovas spaudai neneigė, kad pareigūnai matė šį vaizdo įrašą svetainėje „Youtube“: „Įvykis atrodo nežalingas ir smagus.“

Ši linksma istorija – visiška priešingybė praėjusį šeštadienį Jungtinėse Amerikos Valstijose nutikusio incidento, kai į sniego mūšį ne tarnybos metu patekęs ir susinervinęs pareigūnas išsitraukė ginklą, pastebi „SkyNews“. Policininko vadovybė tokį elgesį pavadino visišikai netinkamu. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min