Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 16d. 21:47

Varėnos rajone atidaryta moderni daugiafunkcinė šaudykla

Šaudyklos atidarymas
Rūtos Averkienės nuotr. / Šaudyklos atidarymas

Varėnos rajone esančiame Urkionių kaime, atokioje vietovėje šalia miško atidarytas išskirtinis objektas – moderni daugiafunkcinė šaudykla. Sporto ir laisvalaikio centro „Šūvio klubas“ direktorius Vidmantas Balkė, maždaug keturių hektarų plote išsidėsčiusią šaudyklą įrengęs paveldėtoje senelių žemėje, mano, kad ji taps dideliu traukos centru bei laisvalaikio praleidimo vieta ne tik medžiotojams, sportininkams, šaudymo mėgėjams, bet ir visiems prijaučiantiems nuo pačių mažiausių iki labiausiai pažengusių. Juolab, kad tokios šaudyklos Lietuvoje daugiau nėra.

Kaip rašoma Varėnos rajono savivaldybės pranešime, šaudyklos teritorijoje įrengti šaudymo boksai, kuriuose galima šaudyti įvairiais šautuvais į stovinčius taikinius, į taikinius „bėgantis šernas“ 35 – 50 m., į skrendančius taikinius (lėkšteles). Čia galima šaudyti graižtviniais, lygiavamzdžiais, pneumatiniais, trumpaisiais šautuvais.

Taip pat galima šaudyti dešiniarankiams ir kairiarankiams pritaikytais sportiniais lankais, laidynėmis. Vaikai čia pramogų taip pat ras – jie galės išbandyti akies taiklumą šaudydami lankais, pritaikytais vaikams. Čia dirba ir šaudymo instruktorius.

Norintys gali atsivežti savo šautuvą ir šovinius.

Į oficialų šaudyklos atidarymą svečius sukvietęs idėjos sumanytojas ir „Šūvio klubo“ vadovas Vidmantas Balkė sakė, kad įrengti šaudyklą paskatino jo didelė aistra medžioti ir pomėgis šaudyti.

Jis pasidžiaugė, kad visa tai pavyko įgyvendinti per palyginti trumpą laiką: „Nors su šeima gyvename Vilniuje, tačiau jau aštuonis metus medžioju aplinkiniuose miškuose. Paveldėtoje senelių žemėje prieš keturis metus pasistatėme namą ir gana dažnai čia lankomės. Kadangi labai mėgstu šaudyti, idėja gimė čia įrengti šaudyklą. Juolab, kad Varėnos rajone oficialios šaudyklos nėra. Labai džiaugiuosi, kad mano svajonė realybe virto per trumpą laiką. Pirmasis pylimas pradėtas pilti praėjusių metų liepos pradžioje, o dabar štai jau turime įrengtą šaudyklą“.

Temos: 2 Varėna Šaudykla

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

16:44
03:16
03:00

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min