Dabar populiaru
Publikuota: 2014 balandžio 4d. 12:34

Kaune vyksta „Mamų mugė“

Mamų mugė
Mamų mugė

Ketvirtadienį duris atvėrė pirmoji šių metų pavasario- vasaros sezono „Mamų mugė“. Ji vyksta prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“. Tai didžiausia mugė, iki šiol vykusi Kaune.

Praėjusių metų rudens-žiemos sezono mugėje, vykusioje Kaune, prekių asortimentas siekė apie 20 tūkstančių, o Vilniuje – apie 80 tūkstančių vienetų įvairių prekių. Jau aišku, kad Kaune prasidėjusi „Mamų mugė“ dvigubai didesnė nei buvo rudenį, o „Mamų mugėje“, vyksiančioje po savaitės, balandžio 11-13 dienomis Vilniuje, Zamenhofo g. 3 (netoli prekybos centro BIG, Ukmergės g.) tikimasi rekordinio asortimento – iki 120 tūkstančių prekių.

Mugė veikia mainų principu, kai tėveliai mugės organizatoriams patiki parduoti tai, kas nebereikalinga ir toje pačioje mugėje perka, kas dabar reikalinga jų vaikams

„Mamų mugės“ vyksta du kartus per metus, pavasarį ir rudenį. Mugė veikia mainų principu, kai tėveliai mugės organizatoriams patiki parduoti tai, kas nebereikalinga ir toje pačioje mugėje perka, kas dabar reikalinga jų vaikams. Juolab, kad pirkimas mugėje, kai toks platus asortimentas, – ypač efektyvus. Mugės metu po vienu stogu parduodamos visos priemonės, reikalingos vaikų auginimui. Mugėje ypač didelis vaikiškų vėžimėlių, lovelių, automobilinių kėdučių, maniežų, vaikštynių, vonelių, vystymo stalų, čiužinių, patalynės pasirinkimas. Čia galima vaikui nupirkti ir dviratį, žaislų, knygelių ir net karnavalinių kostiumų. Žinoma, daugiausia perkama kokybiškų rūbelių ir avalynės. Ne paslaptis – vaikai greitai išauga, tad kiekvieną sezoną jiems reikia didesnių batukų, kasdieninių ir išeiginių rūbelių.

„Mamų mugės“ sumanytoja Jurga Barbora Jauniškienė šiemet organizacinius klausimus patikėjo puikiai organizatorių komadai, nes pati laukiasi ketvirtojo vaikelio. Anot jos, prekių asortimento pagausėjimą lėmė tai, kad tėveliai vis kruopščiau ruošiasi tokioms mugėmis. Prieš trejus metus vykusioms pirmosioms mugėms tėveliai buvo atrinkę ir paruošę po 20-30 prekių, šiemet jau atnešė po 100, o kai kurie – net po 200 vienetų įvairiausių vaikų auginimui reikalingų daiktų ar rūbelių, avalynės. Tėveliai tampa ir taupesni, neskuba išmesti jau nebereikalingo daikto, tikisi parduoti mugėje, o tik nepavykus parduoti, paaukoja labdarai. Prekių asortimentas didėja ir dėl vis įdomesnių prekių, pavyzdžiui, karnavalinių kostiumų, knygelių ir žaislų, kuriuos tėveliai ryžtasi parduoti mugėje.

Muges lanko ir vis daugiau pirkėjų. Šių metų pirmąsias keturias mugės darbo valandas buvo aptarnaujami įsigiję pirmojo lankytojo bilietus. Kaune mugės organizaciniais klausimais besirūpinanti Asta Babeckienė sakė, kad naujovė pasiteisino. Tėveliai, kurie nori mugėje įsigyti kokybiškiausius rūbelius, batukus ar kitus daiktus, nesipiktino, kad turi nusipirkti bilietą. Atvirkščiai, gerai įvertino naujovę, kurios dėka pavyko išskirstyti pirkėjų srautus. Anksčiau vykusiose mugėse, vos atvėrus duris, mugę užplūsdavo didelė pirkėjų minia, susidarydavo spūstys prie lentynų, kabyklų, išsirikiuodavo ilgos eilės prie kasų. Šiemet įrengta ir daugiau kasų ir kasa „Be eilės“, kurioje galima atsiskaityti mobiliuoju telefonu per „PaySera“ sistemą. 

Ppenktadienį mugė dirba nuo 10 iki 19 val., o balandžio 5 d. (šeštadienį) – nuo 10 val. iki 16 val. Paskutiniąją dieną prekės bus parduodamos su 50 proc. nuolaida. Po savaitės duris atvers „Mamų mugė“ Vilniuje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

02:13
02:24
00:57

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min