Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2010 12 08, 15:44

Radistai Naujuosius metus sutiks Nidos prieplaukoje (video)

Dešimtimis tūkstančių savo fanus skaičiuojantys populiariausios radijo laidos Lietuvoje įžūlieji džentelmenai Radistai Naujuosius metus sutiks Nidos prieplaukoje. Gruodžio 31-ąją dieną Radistai drauge su Vaidu, No DJ‘s Diawara feat. Alexander Raichenok, Sneekers, Flaxen Beats kviečia visus lietuvius išsiruošti į neužšalantį pajūrį. Prasidėsiantis penktadienį ir truksiantis iki pat sekmadienio ryto „Radistai: Nida „11” vakarėlis ruošia dvigubą šėlsmo porciją.
Radistai
Radistai / Organizatorių archyvo nuotr.
Temos: 2 „Radistai“ Nida

Žaviai šmaikštūs Jono Nainio, Rolando Mackevičiaus ir šiemet prisijungusio Justino Jankevičiaus kuriami personažai jau tapo kultu visoje Lietuvoje. Ketvirtąjį sezoną skaičiuojančios laidos „Radistai“ vedėjai, perkėlę savo šarmą ir siautulį į vakarėlių ir klubų erdves, priverčia šėlti tūkstantines minias ir garantuoja, kad „Radistai: Nida „11” dalyviai pajaus, ką reiškia švęsti su aštrialiežuviais radijo kaubojais. Beje, naujasis radistas Justinas, nestokojantis ironiško humoro jausmo, ruošia ypatingą solo pasirodymą.

„Nida yra magiška vieta švęsti Naujuosius metus. Į Nidą specialiai vešim garso bei apšvietimo aparatūrą ir sukursim prieplaukoje nepamirštamą atmosferą. Tai bus įsimintinas užtaisas visiems ateinantiems metams“, – teigia Radistų komandos narys Jonas.

Radistai – „Ugachiaka“:

VIDEO: RADISTAI - Ugachiaka

Į didžiausią naujametinį vakarėlį pajūryje balta nuotaika ir muzika taip pat vilios Vaidas. Iš Jungtinės Karalystės šventėms sugrįšiantis į gimtinę Vaidas Naujųjų metų sutikimui taip pat renkasi pajūrį. Susirinkusiems į Nidos prieplauką atlikėjas dovanos tviskančio R&B skambesio.

Naujo šėlsmo gniūžtę jau lipdo ir No DJ’s su Viktoru Diawara ir vienu universaliausių saksofono virtuozų Baltijos šalyse Alexander Raichenok. Muzikinius fejerverkus į orą „Radistai: Nida „11” naktimis leis ir Sneekers bei Flaxen Beats.

Norinčius pasitikti baltojo triušio metus Nidos prieplaukoje iš Vilniaus veš ir atgal parveš specialus autobusas. Daugiau informacijos apie vakarėlį ir vykimą į jį: www.facebook.com/nidosprieplauka.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min