Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 20d. 17:31

Kritika Urtei Šilagalytei: „Tu dainuoji kaip sena boba“

„Kviečiu vakarienės“ dalyviai
Eduardo Bareikos nuotr. / „Kviečiu vakarienės“ dalyviai

Dainininkė, realybės dramos „Lietuvos princesė“ dalyvė Urtė Šilagalytė ryžosi dar vienam iššūkiui – dalyvauti BTV kulinariniame realybės šou „Kviečiu vakarienės“. Tačiau čia ji sulaukė ne tik gražių žodžių.

Laidos „Kviečiu vakarienės“ dalyviai negailėjo komplimentų U.Šilagalytei. Maistas – puikus, atmosfera – taip pat, regis, nieko neprikiši. Tačiau taip nepasirodė ekscentriškajam keliautojui Bananui, kiekvieną dieną vis labiau erzinančiam projekto dalyvius.

„Pažiūrėjau, kaip tu dainuoji „Youtube“. Tu – tikras deserčiukas, o dainuoji – kaip sena boba. Tekstai – kaip nusivalkiojusios Čivilytės“, – kritiką žėrė jis, gerus žodžius skirdamas tik figūros privalumus išryškinančiai U.Šilagalytės iškirptei.

„Aš tikrai nenustelbiu vakaro šeimininkės. Net norėdamas negalėčiau. Juk ji turi net du privalumus, kurių neturiu aš“, – dviprasmiškai šypsojosi jis. Tuo tarpu kiti svečiai – Mis Lietuva Ieva Gervinskaitė, Deivydo Zvonkaus mylimoji Katažina Nemycko ir TV reklamų veidas Danielius Polskis-Gabanna – vis atviriau kalba, kad Bananas jau peržengia ribą.

„Na ir ką aš šiandien sužinojau sužinojau apie kitus dalyvius? Urtė – plevėsa, kuri nemoka dainuoti, Katažina – kuri nepaima Zvonkaus už kiaušių. Mis Lietuva -  Ieva. Nesuprantu, kodėl tokia smagi mergina dalyvavo konkurse, kuris man atrodo visiška tuštybės mugė. Na ir šitas vaikinas, kaip paprastas fūristas, tokie mano naujieji draugai“, – ironizavo keliautojas Bananas.

Kulinarinis realybės šou „Kviečiu vakarienės“ – darbo dienomis 20.20 per BTV

VIDEO: Kritika Urtei

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min