Dėjimų konkursą surengę JAV krepšininkai Afrikos čempionus pamokė 47 taškų skirtumu – 110:63

JAV rinktinė toliau demonstruoja savo jėgą Londono olimpinių žaidynių vyrų krepšinio turnyre. Trečiadienį A grupės, kurioje žaidžia ir Lietuva, lyderiai net 110:63 (21:15, 25:18, 39:14, 25:16) sutriuškino Afrikos čempioną Tunisą.
LeBrono Jameso dėjimas
LeBrono Jameso dėjimas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmajame kėlinyje Tunisas dar bandė priešintis ir pirmavo – 8:4, 15:14. Tuomet JAV įjungė aukštesnę pavarą, laimėjo atkarpą 12:0, ir atgal nebesidairė. Ypač jų pranašumas išryškėjo trečiajame kėlinyje po spurto 25:3.

Dėjimų konkursą į Tuniso krepšį surengę amerikiečiai pataikė net 73 proc. dvitaškių (33/45), atliko 28 rezultatyvius perdavimus, o po greitų atakų pelnė net 38 taškus.

Tragiškai baudos metimus metęs Tunisas – 38 proc. (8/21) – amerikiečius pranoko tik kova dėl atšokusio kamuolio po varžovų krepšiu (12 prieš 9).

JAV: Carmelo Anthony (per 12 min.) ir Kevinas Love'as - po 16, Kevinas Durantas 13 (10 atk. kam.), Anthony Davisas 12, Russellas Westbrookas 11, Jamesas Hardenas 10, Deronas Williamsas 9.

Tunisas: Makremas Benas Romdhane'as 22 (11 atk. kam.), Mohamedas Hadidane'as 11, Marouanas Kechridas 9.

Amerikiečiams tai buvo antra pergalė A grupėje, o Tunisui – antras pralaimėjimas. Ketvirtadienį JAV žais su Nigerija, o Tunisas – Argentinos rinktine.