Kinijos stalo tenisininkai viešpatauja: nuo 1988 metų olimpiados 23 aukso medaliai iš 27 galimų

Vasaros olimpinių žaidynių stalo teniso turnyre Londone antradienį paaiškėjo moterų komandinių varžybų nugalėtojos.
Guo Yue, Ding Ning ir Li Xiaoxia
Guo Yue, Ding Ning ir Li Xiaoxia / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kinės Ding Ning, Guo Yue ir Li Xiaoxia finale 3:0 (3:1, 3:0, 3:1) nugalėjo sidabrą iškovojusias japones Ai Fukuharą, Sayaką Hirano bei Kasumi Ishikawą.

Bronzos medalius pelnė Singapūro stalo tenisininkės Tian Wei Feng, Li Jiawei ir Wang Yuegu, mače dėl trečiosios vietos 3:0 (3:1, 3:1, 3:1) įveikusios Pietų Korėjos ekipą - Kim Kyungah, Dang Yeseo bei Seok Hajung.

Londono olimpiados stalo teniso turnyre Kinijai jau atiteko 3 aukso bei 2 sidabro apdovanojimus.

Nuo 1988 metų Kinijos stalo tenisininkai vasaros olimpinėse žaidynėse iškovojo 23 aukso medalius iš 27 galimų.