2012 07 28 /18:36

Londono olimpiada: 250 km numynę dviratininkai Ramūnas Navardauskas ir Gediminas Bagdonas nuo medalio atsiliko 32 sekundėmis

Londono olimpinių žaidynių dviračių plento grupinėse vyrų lenktynėse čempionu tapo kazachas Aleksandras Vinokurovas.
Olimpinis čempionas Aleksandras Vinokurovas.
Olimpinis čempionas Aleksandras Vinokurovas. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Finišo tiesiojoje A.Vinokurovas aplenkė kolumbietį Rigoberto Uran Uraną. Abu dviratininkai 249,5 kilometrų distanciją įveikė per 5 valandas 45 minutes ir 57 sekundes.

Trečias finišavo ir bronzos medalį iškovojo norvegas Alexanderis Kristoffas. Nuo olimpinio čempiono jis atsiliko 8 sekundėmis.

Lietuviai Ramūnas Navardauskas ir Gediminas Bagdonas į medalių dalybas nepretendavo. Jie finišą pasiekė su gausiausia dviratininkų grupe (5 val. 46 min. 37 sek.), tačiau jėgų pasivyti pabėgusius lyderius mūsiškiams neužteko.

Nors abu olimpiniam čempionui pralaimėjo 40 sekundžių, o nuo bronzos medalio atsiliko 32 sek., R.Navardauskui atiteko 46-oji, o G.Bagdonui – 58-oji vietos.

Dviratininkai neįvykdė prieš olimpiadą jiems keltų tikslų. Iš G.Bagdono buvo tikimąsi finišo 10–20, o prestižinėse „Giro d'Italia“ šiemet sužibėjusio R.Navardausko – 15–20 vietose.

G.Bagdonui olimpiada po grupinių lenktynių jau baigėsi, o R.Navardauskas dar varžysis individualiose varžybose rugpjūčio 1 dieną.

Visų Lietuvos sportininkų varžybų Londono olimpinėse žaidynėse tvarkaraštį rasite čia.

Scanpix nuotr./Ramūnas Navardauskas
„Scanpix“ nuotr./Prestižinėse „Giro d'Italia“ lenktynėse šiemet sužibėjęs Ramūnas Navardauskas olimpiadoje dar varžysis individualiose lenktynėse.