Londono olimpiados fechtavimosi varžybų auksą tarp kardininkų iškovojo vengras

Londono vasaros olimpinių žaidynių fechtavimosi turnyre sekmadienį išdalytas vienas medalių komplektas.
Aronas Szilagyi, Nikolajus Kovaliovas, Diego Occhiuzzi
Aronas Szilagyi, Nikolajus Kovaliovas, Diego Occhiuzzi / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Asmenines kardininkų varžybas laimėjo 22-ejų metų vengras Aronas Szilagyi, finale 15:8 įveikęs italą Diego Occhiuzzi.

Vengrijos kardininkas – 2011 metų Europos pirmenybių bronzos prizininkas – pakeliui į finalą nugalėjo šios rungties favoritą bei nugalėtojo titulą gynusį kiną Maną Zhongą.

Bronzos medalis atiteko rusui Nikolajui Kovaliovui, kuris dvikovoje dėl trečiosios vietos 15:10 privertė pasiduoti rumuną Raresą Dumitrescu.

Pusfinalyje vengras 15:7 nugalėjo rusą, o italas įrodė savo pranašumą dvikovoje su rumunu – 15:11.