Marius Žiūkas olimpinių žaidynių 20 km sportinio ėjimo distanciją baigė 40-as

Londono olimpiados vyrų 20 km sportinio ėjimo rungtyje 40-ąją vietą tarp 48 finišavusių sportininkų (startavo 56) šeštadienį užėmė antrą kartą vasaros žaidynėse dalyvaujantis Marius Žiūkas.
Marius Žiūkas
Marius Žiūkas / kvitrina.com nuotr.

Lietuvos atstovo rezultatas – 1 valanda 24 minutės bei 45 sekundės.

2008 metų Pekino olimpiadoje M. Žiūkas šioje distancijoje finišavo 35-as.

Londono žaidynių auksą iškovojo devyniolikmetis Kinijos ėjikas Chenas Dingas, užfiksavęs naują olimpinį rekordą – 1 val. 18 min. 46 sek.

Sidabro medalis atiteko Gvatemalos ėjikui Erickui Barrondo (1:18:57), o brozną pelnė kitas Kinijos sportininkas Wangas Zhenas (1:19:25).

Pekino olimpiados ir pasaulio čempionas šioje rungtyje rusas Valerijus Borčinas, kuriam prireikė medikų pagalbos, nebaigė distancijos, o planetos pirmenybių vicečempionas rusas Vladimiras Kanaikinas buvo diskvalifikuotas.