Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2012 07 27, 15:05

Olimpinėse žaidynėse Londone Kauną mėgins garsinti 7 jame užaugę lengvaatlečiai

Į olimpines žaidynes Londone vyksta kaip niekada didelis būrys lengvaatlečių – 20. Septyni jų – kauniečiai.
Gediminas Vasiliauskas ir Raivydas Stanys
Gediminas Vasiliauskas ir Raivydas Stanys / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Pirmiausia tai – profesionalaus trenerių darbo rezultatas. Džiaugiamės, kad pavyko išugdyti tiek talentų, kurie dalyvaus svarbiausiame pasaulyje sporto renginyje. Kaune stengiamės sudaryti kuo geresnes sąlygas sportuoti ir tikiu, kad ateityje galime pasiekti dar daugiau“, – sako Kauno lengvosios atletikos federacijos prezidentas Gediminas Vasiliauskas.

Pasak jo, toliau bus aktyviai dirbama ieškant papildomų finansavimo šaltinių, kad būtų sudarytos kuo geresnes treniruočių sąlygos Kauno lengvaatlečiams.

Iš 62 sportininkų, dalyvausiančių olimpinėse žaidynėse 25 yra kauniečiai. Jie sudaro trečdalį lengvaatlečių delegacijos - 7 iš 20.

Londono olimpiadoje dalyvaus šie kauniečiai lengvaatlečiai: daugiakovininkai Austra Skujytė ir Darius Draudvila, sprinteriai Rytis Sakalauskas ir Sonata Tamošaitytė, ietės metikė Indrė Jakubaitytė, šuolininkas į aukštį Raivydas Stanys ir šuolininkas į tolį Povilas Mykolaitis. Sportininkai varžysis ieties metimo, septynkovės, dešimtkovės, 100 metrų barjerinio bėgimo, šuolio į aukštį ir tolį, bei 100 metrų bėgimo rungtyse.

„Lengvaatlečiams linkiu didelės sėkmės olimpiadoje ir tikiuosi, kad kitose olimpinėse žaidynėse kauniečių sportininkų būrys bus dar gausesnis“, – linki G. Vasiliauskas.

Kauno lengvaatlečių startai Londone prasidės nuo rugpjūčio 4 d., todėl dauguma jų iš Lietuvos išvyksta tik rugpjūčio pirmąją.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min