Rubenas Limardo ir Jiyeon Kim – fechtavimosi varžybų olimpiniai čempionai

Londono olimpinių žaidynių aukso medalius fechtavimosi varžybose trečiadienį iškovojo Venesuelos rapyrininkas ir Pietų Korėjos kardininkė.
Olimpinis čempionas Rubenas Limardo
Olimpinis čempionas Rubenas Limardo / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį aukso medalį savo šaliai šiose žaidynėse iškovojęs Rubenas Limardo iš Venesuelos rapyrininkų varžybų finale 15:10 įveikė norvegą Bartoszą Piaseckį, o bronza atiteko Pietų korėjiečiui Jinsunui Jungui, kuris mažajame finale 12:11 privertė pasiduoti amerikietį Sethą Kelsey'ų.

Moterų kardininkių varžybų finale Pietų Korėjos fechtuotoja Jiyeon Kim 15:9 nugalėjo planetos čempionę rusę Sofiją Velikają. Bronza atiteko ukrainietei Olgai Charlan, kuri dvikovoje dėl trečiosios vietos 15:10 įveikė paskutinių dviejų olimpiadų čempionę lietuvių kilmės amerikietę Mariel Zagunis.