Šaulei iš lanko Ki Bo Bae – antras Londono olimpiados auksas

Londono olimpiados šaudymo iš lanko asmenines moterų varžybas laimėjo Ki Bo Bae iš Pietų Korėjos, ketvirtadienį finale 6-5 (8-8) privertusi pasiduoti meksikietę Aidą Roman.
Olimpinė čempionė Ki Bo Bae
Olimpinė čempionė Ki Bo Bae / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tai buvo jau antrasis Pietų Korėjos lankininkės aukso medalis Londone. Ji laimėjo ir moterų komandines varžybas kartu su Lee Sung Jin ir Choi Hyeon Ju.

Bronzos apdovanojimu tenkinosi kita Meksikos lankininkė Mariana Avitia, dvikovoje dėl trečiosios vietos 6-2 įveikusi amerikietę Khatuna Lorig.

Pusfinalyje Ki Bo Bae 6-2 nugalėjo Khatuna Lorig, o Aida Roman tokiu pačiu rezultatu 6-2 privertė pasiduoti Marianą Avitią.

Nuo 1984 metų Pietų Korėjos lankininkai olimpinėse žaidynėse jau iškovojo 14 aukso medalių iš 15 galimų. Tuo tarpu Meksikos sidabras ir bronza Londone – pirmieji olimpiniai apdovanojimai šaudyme iš lanko per visą šalies istoriją.