Siurprizas olimpinėse žaidynėse: Ispanijos futbolininkai nusileido Japonijai

Olimpinis futbolo turnyras Ispanijos futbolininkams prasidėjo netikėta nesėkme. Europos ir pasaulio čempionai pirmose D grupės rungtynėse, kurias stebėjo daugiau nei 40 tūkstančių žiūrovų, pralaimėjo Japonijai rezultatu 0:1 (0:1).
Japonijos vienuolikė įveikė ispanus
Japonijos vienuolikė įveikė ispanus / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Yuki Otsu įvarčio pakako, kad 1992-ųjų olimpiniai čempionai įveiktų ispanus. Pirmasis ir vienintelis įvartis buvo įmuštas pirmajame kėlinyje 34 minutę.

Tiesa, ispanai dar pirmojo kėlinio pabaigoje (41 min.) neteko iš aikštės pašalinto Inigo Martinezo. Likę dešimtyje Ispanijos futbolininkai buvo priversti pripažinti varžovų pergalę.

Kitame D grupės susitikime Hondūras ir Marokas sužaidė lygiosiomis 2:2.

Ispanija: De Gea, Dominguezas, Javi Martinezas, Inigo Martinezas, Jordi Alba, Montoya, Koke (Tello 81), Isco (Romeu 63), Adrianas (Ander Herrera 56), Rodrigo, Juanas Mata.

Japonija: Gonda, Tokunaga, Hiroki Sakai (Gotuko Sakai 74), Yoshida, Suzuki, Ogihara (Yamamura 86), Higashi, Yamaguchi, Kiyotake, Otsu (Saito 46), Nagai.

Rezultatas:

Ispanija U-23 [0 - 1] Japonija U-23
34' [0 - 1]Y. Otsu

D Grupė

Vieta Komanda Sužaista  Taškai
1 1 3
2 1 1
2 1 1
4 1 0

Pirmose B grupės rungtynėse Meksikos ir Pietų Korėjos išsiskyrė be įvarčių - 0:0 (0:0).

Rezultatai:

B grupė

Meksika 0 - 0 Pietų Korėja

D grupė

Marokas 2 - 2 Hondūras

39' Abdelaziz Barrada [1 - 0]
56' Jerry Bengtson [1 - 1]
65' Jerry Bengtson [1 - 2] (iš 11 metrų baudinio)
67' Zakaria Labyad [2 - 2]

72' Zakarya Bergdich (Marokas) - raudona kortelė