Tuniso krepšininkas džiaugėsi it vaikas po rungtynių gavęs Kobe Bryanto autografą

Tuniso nacionalinei komandai Londono olimpinių žaidynių rungtynės su Jungtinių Amerikos Valstijų ekipa - neeilinis įvykis. Tai įrodė ir Afrikos rinktinės aukštaūgio Mohamedo Hadidane'o elgesys nuaidėjus finaliniam mačo švilpukui.
Kobe Bryantas
Kobe Bryantas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Po susitikimo, kurį iš NBA žaidėjų sudaryta JAV komanda nesunkiai laimėjo 110:63, tunisietis paprašė varžovų žvaigždės Kobe Bryanto autografo.

Los Andželo „Lakers“ lyderis pasirašė ant 26 metų 205 cm ūgio puolėjo dešiniojo sportbačio. K.Bryantas neišspaudė šypsenos, bet palikęs autografą paplekšnojo varžovui per krūtinę.

Savo ruožtu M.Hadidane'as liko itin sužavėtas ir kukliai šypsojosi it vaikas.

„Kai esi jaunas, tai tiesiog svajonė žaisti prieš tokius žaidėjus“, – po susitikimo sakė 22 taškus surinkęs ir 11 atšokusių kamuolių sugriebęs tunisiečių lyderis Makramas Romdhane'as.

Pačiam autografą gavusiam M.Hadidane'ui teko garbė ir rungtyniauti prieš olimpiados favoritę. Į amerikiečių krepšį Tuniso aukštaūgis įmetė 11 taškų.

Tiesa, ne visiems pasisekė kaip M.Hadidane'ui. Minutės pertraukėlės metu Tuniso strategas sudavė antausį vienam savo auklėtinių.

Panašu, kad Tuniso krepšininkai olimpinėse žaidynėse liks be pergalių. Potencialiai silpniausiai grupės varžovei Nigerijai „raudonieji“ nusileido 56:60.