Dabar populiaru
Publikuota: 2008 rugpjūčio 26d. 16:10

Gintarė Volungevičiūtė: ateikite į buriavimą!

Gintarė Volungevičiūtė olimpiečių pagerbime Vilniuje, Europos aikštėje
Žilvino Pekarsko/„15min.lt“ nuotr. / Gintarė Volungevičiūtė olimpiečių pagerbime Vilniuje, Europos aikštėje

Buriuotoja Gintarė Volungevičiūtė į gimtinę grįžo tik vakar vakare ir jau dabar planuoja, kaip atiduos duoklę savo artimiausiems ir visiems Lietuvos žmonėms. Pateikiame Gintarės mintis, išsakytas po olimpiečių pagerbimo Vilniuje, Europos aikštėje.

Apie rezultatus iki olimpinių žaidynių

Mano rezultatai visada buvo neblogi, tik gal ne per plačiausiai nušviesti žiniasklaidoje. Kitos sporto šakos kažkaip nustelbia buriavimą. Tad aš pati ir visa irkluotojų šeima kažko panašaus tikrai tikėjosi. Paskutiniųjų metų treniruotės bei varžybos jau buvo orientuotos į pasiruošimą pagrindiniam startui. Visos olimpinės sporto šakos turi savo ketverių metų ciklą ir per olimpines žaidynes visi stengiasi būti pačios geriausios sportinės formos.

Sunkiausias plaukimas

Pats sunkiausias plaukimas Kinijoje buvo šeštasis, vykęs itin ekstremaliomis sąlygomis. Per vėją, lietų ir audros bangas dažnai nesimatė net kur plaukti. Jame likau ketvirta ir pirmą kartą bendroje įskaitoje pakilau į pirmąją vietą.

Apie šių dienų emocijas

Šiandien pirma diena, kai išėjau į žmones, vakar vakare pasitiko tik artimieji ir buriuotojai, tad dabar dar valdo emocijos. Jaučiuosi fantastiškai, labai malonu kai žmonės džiaugiasi. Jei jie nuo mano pasiekimo dažniau šypsosi – tada super! Esu labai laiminga ir tikiuosi, kad ir buriavimas, kaip sporto šaka, Lietuvoje taps gerokai populiaresnis. Ir šis medalis skirtas ne konkretiems žmonėms, o visai buriuotojų šeimai. Tad kviečiu žmones į buriavimo varžybas, atveskite čia ir savo vaikus, tai pati gražiausia ir geriausia sporto šaka.

Artimiausias startas

Artimiausią mėnesį būsiu Lietuvoj – reikia atiduoti savotišką duoklę Lietuvos žmonėms ir draugams, kuriuos matau retai. Spalio 2-6 dienomis dalyvausiu regatoje „Rudens vėjas“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min