Dabar populiaru
Publikuota: 2008 rugpjūčio 26d. 21:45

Į Lietuvą grįžo penkiakovininkai (atnaujinta 23.45 val.)

Penkiakovininkų sutiktuvės
Justo Grigaravičiaus / 15min nuotr. / Penkiakovininkų sutiktuvės

Antradienio vakarą Lietuvą pasiekė paskutinieji medalius iškovoję Lietuvos olimpiečiai, penkiakovininkai Andrejus Zadneprovskis ir Edvinas Krungolcas.

Išsirikiavęs Vidaus reikalų ministerijos (VRM) orkestras, penkiakovininkų treneris Jurijus Moskvičiovas ir sirgaliai nekantriai laukė jų nusileidimo oro uoste. Sportininkai skrido gan neįprastu mūsų olimpiečiams maršrutu, per Kijevą, tad sutikimo „C“ salė buvo skirta vien medalininkams sutikti.

Gan įdomu buvo stebėti savo tautiečių laukiančius ukrainiečius, kurie atrodė visiškai pasimetę ir nesuprantantys, kas vyksta. Oro uosto darbuotojai juos nukreipė per kitą išėjimą.

Abu sportininkai sugrįžę į Lietuvą atrodė labai laimingi. VRM orkestras olimpiečiams grojo Lietuvos himną ir karinius maršus, o E.Krungolco palaikyti atvykęs būrelis jaunų žmonių skandavo „Edvinai“, „Edi“. Būtent jie iki sportininko ant rankų atnešė jo sužadėtinę Vestą. Priminsime, jog penkiakovininkas netrukus ruošiasi atšokti savo vestuves ir visus savo olimpinius pasirodymus juokais skyrė savo būsimai uošvienei. Edvinas ir Andrejus mielai pozavo fotografams ir kėlė į viršų rankas su „V" raidės pirštų kombinacija.

15min.lt žurnalisto paklaustas, ar ketina dalyvauti po ketverių metų vyksiančioje olimpiadoje Londone, A.Zadneprovskis teigė norintis pailsėti, išsigydyti olimpiadoje patirtą traumą, ir tik tada apie tai pagalvoti.

Su A.Zadneprovskiu bei E.Krungolcu į Lietuvą taip pat sugrįžo ir penkiakovininkės merginos Donata Rimšaitė bei Laura Asadauskaitė. Jos irgi neliko be dėmesio, mat penkiakovės sporto federacijos vadovai liko patenkinti ir jų pasirodymu.

Penkiakovininkai nespėjo į antradienį popiet Vilniuje vykusias olimpiečių pagerbimo iškilmes, kurios buvo derinamos prie krepšininkų dienotvarkės. Olimpinės misijos vadovai bandė paankstinti išvykimo iš olimpinio kaimelio laiką ir koreguoti skrydžio maršrutą, tačiau to padaryti nepavyko. Čia davyvavo tik sportininkų treneris Jurijus Moskvičiovas.

Tačiau LTOK vadovai pažadėjo, jog A.Zadneprovskis ir E.Krungolcas bus pagerbti kitą savaitę.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos
Interviu
Ypatingos

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min