Dabar populiaru
Publikuota: 2008 rugpjūčio 11d. 09:05

Olimpinės šaulės prašo taikos

Olimpinėje moterų šaudymo iš pistoleto 10 m. atstumu rungtyje sidabrą laimėjo šaulė iš Rusijos  Natalia Paderina, o bronzą –  Gruzijos atstovė Nino Salukvadze.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Olimpinėje moterų šaudymo iš pistoleto 10 m. atstumu rungtyje sidabrą laimėjo šaulė iš Rusijos Natalia Paderina, o bronzą – Gruzijos atstovė Nino Salukvadze.

Pasak BBC, Gruzijos ir Rusijos atstovės, Olimpiadoje laimėjusios medalius, ant pakylos apsikabino ir paprašė taikos kariniame konflikte.

Olimpinėje moterų šaudymo iš pistoleto 10 m. atstumu rungtyje sidabrą laimėjo šaulė iš Rusijos Natalia Paderina, o bronzą – Gruzijos atstovė Nino Salukvadze. Auksas atiteko Kinijos atstovei Guo Wenjun.

„Šis medalis yra labai svarbus tiek Gruzijai, tiek Rusijai, ypač tokiu įtemptu metu“, – teigė sportininkės po emocionalaus apsikabinimo ir pasibučiavimo ant pakylos. Sportininkės kartu atstovavo buvusiai Sovietų Sąjungos rinktinei.

„Sporte mes visada liksime draugėmis, ir niekas nepaveiks mūsų draugystės – net toks baisus įvykis kaip karas“.

„Mes neturime nusileisti taip žemai, kad vieni prieš kitus pradėtumėme karus. Šimtai tautiečių yra negyvi, tūkstančius karas padarė benamius“, – apgailestavo sportininkės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

04:05
02:52
00:26

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min