Dabar populiaru
Publikuota: 2008 rugpjūčio 13d. 16:52

Valentinas Mizgaitis: vis tiek bent vienam pasiseks

Valentinas Mizgaitis ir bokso treneris Vladimiras Bajevas
Justo Grigaravičiaus / 15min nuotr. / Valentinas Mizgaitis ir bokso treneris Vladimiras Bajevas

Savo mintimis apie tai, kaip Pekine turėtų sektis mūsų šalies imtynininkams, su „15 min.lt“ pasidalino Lietuvos kariuomenės sporto klubo vadovas, graikų - romėnų imtynių treneris, pulkininkas - leitenantas Valentinas Mizgaitis. Jis kartu yra ir olimpiečio Mindaugo Mizgaičio tėvas.

„Jei nebūčiau tiek daug laiko praleidęs imtynėse, sakyčiau kad situacija yra labai gera. Tačiau imtynės tampa labai specifine sporto šaka. Šiuo metu bandoma šią sporto šaką padaryti kuo patrauklesnę žiūrovui ir dėl to kenčia pats sportas. Turiu galvoj ir burtus, ir pačią imtynių eigą. Išeina juokinga situacija - „burtai per burtus“ - jie traukiami ne tik prieš kovas, tačiau ir pačių imčių metu. Lieka vis mažiau objektyvaus sportinio kriterijaus, tiesiog reikia sėkmės.

O pasiruošę mūsų sportininkai labai gerai – Mindaugas Mizgaitis dar niekada nebuvo tokios geros sportinės formos, kokios yra dabar.

Mindaugui Ežerskiui bus gerokai sunkiau, jį slėgs Pasaulio čempionato finalo šleifas, kuomet jis tik per stebuklą netapo čempionu. Taip pat jį bei Valdemarą Venckaitį gali slėgt buvę titulai – jie jaus milžinišką spaudimą tiek iš varžovų, tiek iš trenerių, tiek iš teisėjų.

Kaip galima neplanuot medalių, kai M.Ežerskis ir V.Venckaitis yra paskutinio pasaulio čempionato prizininkai, M.Mizgaitis pasauly buvo ketvirtas - penktas, o Aleksandras Kazakevičius jaunimo čempionatuose pastoviai laimi prizines vietas? Jam bus lengviausia psichologinio spaudimo, tačiau problematiškiausia svorio atžvilgiu.

Visi keturi imtynininkai yra pajėgūs iškovoti medalius. Ir aš tikiu, kad vistiek iš keturių bent vienam pasiseks. O noro iš jų pusės yra begalybė.“
 

Temos: 1 Imtynės

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

00:31
03:10
01:04

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min