JAV krepšininkai aštuntfinalyje sumindė Afrikos čempionus (statistika, nuotraukos)

JAV krepšininkai nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo pasaulio vyrų krepšinio čempionato aštuntfinalyje. Pirmadienį Mike'o Krzyzewskio auklėtiniai net 55 taškų skirtumu 121:66 (33:13, 32:25, 26:18, 30:10) sumindė Afrikos čempionę Angolos komandą.
Amerikiečiai vargo neturėjo
Amerikiečiai vargo neturėjo / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Amerikiečiams tai buvo šeštoji pergalė čempionate iš tiek pat galimų, po kurios jie pateko į pirmenybių ketvirtfinalį. Būsimą varžovą JAV rinktinė sužinos po pirmadienio vakarą įvyksiančios Rusijos ir Naujosios Zelandijos ekipų akistatos.

Tuo tarpu Angolos krepšininkams po šios nesėkmės planetos pirmenybės baigėsi. Čempionate afrikiečiai per šešis žaistus mačus iškovojo dvi pergales.

Rungtynėse intrigos nebeliko nuo pirmųjų mačo akimirkų. Sužaidus penkias minutes praraja tarp komandų jau buvo dviženklė (19:7), o po pirmųjų dešimties minučių – jau didesnė nei 20 taškų (33:13).

Nepaisant solidaus skirtumo, amerikiečiai vadelių neatleido ir tik dar labiau didino savo pranašumą, kol mačo pabaigoje jis pasiekė rekordinę 55 taškų ribą (121:66).

JAV rinktinėje visi žaidėjai aikštelėje praleido daugiau nei po 10 minučių, o daugiausiai žaidę Derrickas Rose'as ir Ericas Gordonas ant parketo praleido vos po 21 minutę.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 19 taškų įmetęs Chauncey Billupsas. Po 17 taškų įmetė Kevinas Durantas, Rudy Gay'us ir E.Gordonas. Kiti amerikiečiai dviženklės ribos neperžengė.

Angolos rinktinėje išsiskyrė Joaquimas Gomesas – 21, Felizardo Ambrosio – 12, o Roberto Fortesas – 11 taškų.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius