Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 sausio 5d. 13:56

Johnas Duthie traukiasi iš „PokerStars Pro“ komandos ir Europos pokerio turo vadovo posto

Johnas Duthie
PokerStarsBlog.com / Johnas Duthie
2004 metais britas Johnas Duthie įkūrė Europos pokerio turą (EPT), kuris bėgant laikui tapo neabejotinai svarbiausiu Europoje ir vienu didžiausių pasaulyje pokerio turnyrų. Šią savaitę J.Duthie pranešė apie savo pasitraukimą iš „PokerStars Pro“ komandos ir iš EPT vadovo posto.

Ilgą laiką dirbęs televizijos industrijoje J.Duthie užsitarnavo pagarbą pasaulio pokerio bendruomenėje, tačiau reikšmingiausiu jo indėliu į pokerio vystymąsi neabejotinai yra būtent EPT įkūrimas.

2004 metais jis įkūrė šią pokerio turnyrų seriją, pajautęs, kad Europoje trūksta JAV įprastų pokerio turų. „PokerStars“ kambarys po kurio laiko britui pasiūlė bendradarbiauti. Jie prisiėmė EPT televizijos transliacijų kaštus, taip pat įtraukė J.Duthie į savo profesionalų komandą. Pastaruosius trejus metus „PokerStars“ turo vystymui skyrė itin daug dėmesio, nuo jo taip pat atsiskyrė mažesnės regioninės turnyrų serijos.

2011 m. gruodžio 31 dieną baigėsi J.Duthie sutartis su „PokerStars“ ir šios savaitės pradžioje britas informavo, kad ji nebus pratęsta. Na, o vakar J.Duthie paskelbė, kad traukiasi ir iš EPT vykdomojo direktoriaus pareigų.

Savo atviruose pasisakymuose J.Duthie konkrečių išsiskyrimo su „PokerStars “priežasčių nenurodo, tik pamini, kad yra nusiteikęs priimti „ateities iššūkius“. „PokerStars“ jis negaili gerų žodžių, tačiau taip pat pastebi, kad dėl savo dominuojančios padėties rinkoje „PokerStars“ turėtų būti dėkingas ir EPT sėkmei, padėjusiai kambariui įsitvirtinti Europos rinkose.

Šventa vieta tuščia nebūna ir jau aišku, kad EPT vadovo postą netrukus perims austras Edgaras Stuchly, ilgą laiką dirbęs didžiausio savo gimtosios šalies kazino tinklo pokerio vadovu, o nuo praėjusių metų vasaros užėmęs EPT prezidento postą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min