Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

A.Bieskio WSOP tinklaraštis: 39-oji vieta „Little one for One Drop“ kovoje garantavo beveik 13 tūkst. dolerių prizą

Andrius Bielskis
pokernews.lt nuotr. / Andrius Bielskis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Asmeninį tinklaraštį išskirtinai 15min.lt skaitytojams dovanojantis Andrius Bielskis dalinasi dar vienu įrašu. Šį kartą tautietis pasakoja apie tai, kaip daugiau nei 4 tūkstančių žaidėjų sutraukusiame „Little One For One Drop“ turnyre iškovojo 39-tą vietą.

A.Bielskis, sėkmingai įveikęs startinę 1 111 dolerių įpirkos turnyro dieną, antrame mūšio etape taip pat pasirodė sėkmingai ir pelnė teisę žengti dar toliau. Vos 10 pokerio mylėtojų prasiskynė kelią prie stalų trečioje dienoje, tačiau A.Bielskio tarp jų nebėra. Tautietis finišavo 39-oje pozicijoje ir pelnė 12 908 dolerių prizą. Plačiau apie tai skaitykite jo paruoštame tinklaraščio įraše.

Sveiki,

Rodos ką tik prasidėjusi serija nepastebimai pasiekė kulminaciją – liko vienintelis, pagrindinis serijos turnyras. Jį planuoju žaisti pirmadieni. Šiandien baigėsi kol kas man sėkmingiausias turnyras – 62-uoju numeriu pažymėtas „Little One for One Drop“. Jame nukeliavau iki trečiosios dienos ir galutinėje rikiuotėje užėmiau 39-ąją vieta. Už tai man įteiktas beveik 13 tūkstančių dolerių apdovanojimas. Manau, kad toks rezultatas tikrai geras, bet kol kas dar likęs slogus jausmas, nes galėjau sužaisti ir dar geriau. Finalinė diena buvo labai nesėkminga: stalo pozicija buvo bloga, visai negavau gerų kortų, nebuvo sėkmingų situacijų ir viskas dėliojosi ne pagal mano planą. Visada skaudu iškristi, kai finalinis stalas atrodo ranka pasiekiamas. Bet šiek tiek nurimęs pagalvojau, kad reikia tikėtis, jog tai nebuvo paskutinis gilus nukeliavimas turnyre, ir dar galėsiu sugrįžti ir pasiekti finalinį devynetą kažkuriame kitame WSOP turnyre. O dabar reikia pailsėti ir sėkmingai sužaisti pagrindiniame turnyre.

Antroje „Little One for One Drop“ turnyro dienoje prie vieno stalo žaidėme ir su 102-ąją vieta užėmusiu Amerikos lietuviu Artūru Astrausku. Gaila, kad jam nesusiklostė antrosios dienos pabaiga ir paskutinėje dienos rankoje jis iškrito. Beje prie stalo pagal šalis buvome beveik lyderiai – žaidė 2 lietuviai, 2 kanadiečiai, amerikietis, britas, vokietis, rusas ir, kaip pats prisistatė, vaikinas iš Azijos. Su kiek žmonių teko kalbėti, visi gyrė lietuvių žaidimą ir sakė, kad žaidėjai iš mūsų šalies visada yra grėsmė. Tas, aišku, džiugina, bet būtų gerai patvirtinti tokias kalbas gerais rezultatais, finaliniais stalais ir laimėtomis apyrankėmis. Gal kažkam pavyks užsikabinti pagrindiniame turnyre ir visas pasaulis dar išgirs apie mus.

Tiek trumpai apie dabartinę situaciją. Rytoj laukia poilsis, todėl aprašysiu plačiau apie žaidimo ir žaidėjų skirtumus, bei kaip mes čia maitinamės. Tai tikrai verta atskiro pasakojamo.

Linkėjimai iš LV.

Norite pirmieji sužinoti svarbiausias pokerio pasaulio naujienas? Prisijunkite prie mūsų socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twitter“ – „15min Pokeris“ ir @Pokeris15min

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min