Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 14d. 12:41

WSOP čempiono Jonathano Duhamelio asmeninis tinklaraštis: Po fortūnos ratu (1 dalis)

Jonathanas Duhamelis
pokerstarsblog.com nuotr. / Jonathanas Duhamelis

2010-ųjų metų pasaulio pokerio čempionas dalinasi patirtimi, ką iš tiesų reškia šis titulas. Jūsų dėmesiui, asmeninis Pasaulio pokerio serijos (WSOP) pagrindinio turnyro nugalėtojo ir „PokerStars Pro“ komandos nario Jonathano Duhamelio tinklaraštis. Kanadietis nutarė pasidalinti su visu pasauliu apmąstymais apie tai, ką žmogaus viduje reiškia tapti pasaulio čempionu ir šiandien pateikiame pirmąją šių minčių dalį.

Neseniai manęs paprašė parašyti skiltį apie tai, kaip pasikeičia gyvenimas po to, kai tampi pasaulio čempionu. Aš asmeniškai žinau – keičiasi daugybė dalykų! Kai kurie jų kinta į gerąją pusę, kiti, deja, priešingai. Šiame tinklaraštyje, kurį padalinsiu į tris dalis, aš pasistengsiu papasakoti, kaip pasaulio čempiono titulas gali apversti gyvenimą aukštyn kojomis ir kurie iš pasikeitimų yra itin svarbūs.
 
Vykstant žaisti į 2010-ųjų metų Pasaulio pokerio serijos turnyrą mano asmeninis tikslas buvo paprastas – pasirodyti geriausiai, kaip tik galiu. Visai nesitikėjau laimėti čempiono titulo pagrindiniame turnyre. Aišku, svajojau apie tai ir, drąsiausiose tų svajonių – laimėdavau, bet realybė buvo tokia, jog tiesiog norėjau būti dalimi didžiulio ir įspūdingo turnyro, demonstruoti geriausią žaidimą savo gyvenime, priimti teisingus sprendimus ir leisti dėstytis įvykiams tokia seka, kurios mano žaidimas bus vertas. Jūs visi žinote kas įvyko toliau: aš sugebėjau laimėti čempiono titulą! Sumaištis kilo, rodos, visur aplink mane, ypač Kvebeke! (red. – gimtasis čempiono miestas.)
 
Atsidūręs tokioje situacijoje reaguoti ir prisitaikyti turi žaibiškai. Aplink tave nuolat sukasi spaudos atstovai, staiga tampi įžymybe, visi tave atpažįsta. Iškart privalai tapti nenusakomai drausmingas tam, jog sugebėtum atlikti visą tai,  ko iš tavęs tikimasi. Aš manau, man tai pavyko, tikiu prie to prisidėjo ir Fortūna. Juk staiga atsiranda tiek daug dalykų, kuriuos privalai padaryti, ir visi jie krenta tiesiai tau ant galvos vienu metu – paprasčiausiai nelieka laiko susitvarkyti su viskuo. Po pergalės WSOP pagrindiniame turnyre mėnesį neturėjau galimybės žaisti pokerio – tiesiog dėl didelio tarptautinės ir Kvebeko spaudos susidomėjimo tam nebuvo laiko. Turbūt daugelis iš jūsų pasakys, jog tai nėra labai didelė problema – daugeliu atvejų jūs esate teisūs. Širdį tikrai glosto tai, jog esi pripažįstamas ir sveikinamas visuomenės. Tampi išdidus. Imi didžiuotis savo pasiekimu, imi didžiuotis tuo jog pristatai Kanadą ir Kvebeką tarptautiniu mastu, tačiau tuo pat metu tampi taikiniu. Daugybė žmonių laukia-nesulaukia mažiausios tavo klaidos tam, kad galėtų imti šaukti, jog nesi tobulas.
 
Tačiau juk niekas nėra tobulas, visi kartais klystame: svarbiausia ne tai, kaip klystame, svarbiausia, kaip sugebame tvarkytis su savo klaidomis ir kaip greitai po to mokame atsitiesti.
 
Praėjus mėnesiui po mano pergalės, pasirašiau kontraktą su rinkos gigantu „PokerStars“. Oho! Dar viena svajonė, tapusi realybe – gauti galimybę atstovauti didžiausią pokerio kambarį pasaulyje yra tiesiog fantastiška. Turnyrai ir rinkodaros veikla organizuojama profesionaliai. Interviu, TV šou, spaudos konferencijos, rinkis!
 
Dar sykį, reaguoti į tai kas vyksta, turi žaibiškai, privalai laikytis griežto grafiko, spėti visur kur esi kviečiamas, visuomet būti pasitempęs. Tačiau svarbiausia – neturėtum pamiršti mėgautis esamu momentu. Juk kasmet nelaimėsi Pasaulio pokerio serijos pagrindinio turnyro. Taigi, man labai svarbu vertinti kiekvieną akimirką, ir nepamiršti jog privalau mėgautis tuo, kas vyksta dabar. Aš stengiuosi gerai leisti laiką, džiaugtis dėmesiu ir šypsotis kameroms.
 
Toks požiūris mane labai motyvavo ateičiai. Žinojau, kad privalėsiu žaisti keletą turnyrų 2011-ųjų metų pradžioje, žinojau, jog metai man prasidės nuo „PokerStars Karibų nuotykio“, buvau suinteresuotas vėl parodyti puikius rezultatus, stengtis laimėti kituose turnyruose, tam kad tapčiau geriausiu pokerio žaidėju, kokiu tik galiu būti.

Šiomis mintimis Jonathanas Duhamelis dalinasi „PokerStars“ tinklaraštyje. Vos pasirodžius antrai daliai ją taip pat pateiksime ir savo skaitytojams.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min