Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antonio Esfandiari: „Pastaruoju metu maniakiškai pamėgau agresyvų pokerį“

Philas Laakas ir Antonio Esfandiari
pokerstarsblog.com nuotr. / Philas Laakas ir Antonio Esfandiari
Šaltinis: 15min
0
A A

Antonio Esfandiari buvo vienas iš nedaugelio žaidėjų, dalyvavusių visuose TV šou „High Stakes Poker“ sezonuose. Ką apie vieną didžiausių pokerio nuotykių gali papasakoti herojus?

Pokerio superžvaigždę Antonio Esfandiari pakalbino kolegos iš internetinio portalo „PokerPlayer365“. 

Buvote vienas nedaugelio žaidėjų dalyvavusių visuose šou sezonuose. Kaip pirmą kartą atsidūrėte žaidime?

A.Esfandiari: Laidos prodiuseriai paskambino man ir pakvietė dalyvauti projekte. Išgirdęs pasiūlymą pasakiau, kad nesu tikras dėl to, kad toks projektas bus populiarus. Kaip smarkiai tuomet klydau... Pasirodo, kad tikrumas prie grynųjų pinigų žaidimo stalo buvo paslaptis, atvėrusi langą į populiarumą.

2006-aisiais, kuomet buvo filmuojamas pirmasis šou sezonas, plačiau buvote žinomas, kaip pokerio turnyrų specialistas. Ar po šou pradėjote žaisti daugiau grynųjų pinigų žaidimų?

A.Esfandiari: Man visuomet patiko grynųjų pinigų žaidimai, tačiau negaliu pasakyti, kad žaisdavau juos itin dažnai. Retai kur nors keliaudavau tik dėl grynųjų pinigų žaidimo, taip pat retai užsukdavau į kazino, kur šie žaidimai visuomet buvo populiarūs. Ir tuomet, ir dabar dažniau renkuosi turnyrus, tačiau turiu pripažinti „High Stakes Poker“ ringe jaučiausi favoritu.

Kaip manote, kodėl laidos prodiuseriai kvietė jus į šį žaidimą?

A.Esfandiari: Prodiuserių dėmesį atkreipiau todėl, kad jie žinojo, jog esu plepus žaidėjas. Prie stalo nesėdžiu kaip pilka pelė, nuolat tauškiu ir taip sukuriu šou. Juk jeigu visi šou dalyviai demonstruotų savo pokerio veidus, neskleisdami jokios emocijos, labai abejoju, kad stebėti tokį šou būtų įdomu.

Kaip manote ar dinamiką, kurią šou suteikėte jūs ir Philas Laaks smarkiai prisidėjo prie šou populiarumo? Ar žaidimo metu nebuvo nejauku žaisti prieš gerą bičiulį, kuomet ant kortos statydavote išties įspūdingas sumas?

A.Esfandiari: Manau, kad tai, kaip atrodėme su Philu tikrai pridėjo reitingo taškų šiam šou. Noriu pasakyti, kad mes buvome nepakartojami. Daug pokštų, daug sarkazmo ir kandžių pastabų vienas kitam, tikrai pritraukė dalį auditorijos. Be to, drauge mes visuomet mokame linksmintis, nepamiršdami to netgi prie pokerio stalo. Žaisti vienam prieš kitą mums taip pat nebuvo sunku ar nepatogu. Mes abu profesionalai, tačiau turiu pripažinti, kad Philas visuomet buvo geresnis už mane prie grynųjų pinigų žaidimų stalų.

„High Stakes Poker“ padėjo jums išpopuliarėti. Ar daug bendro tarp to personažo, kurį rodėte šou metu ir tikrojo Antonio?

A.Esfandiari: Norėčiau pasakyti, kad šou metu buvau toks, koks esu. Tačiau tai nebūtų visiška tiesa. Stengiausi palaikyti atmosferą filmavimų metu. Kol daugelis žaidėjų koncentruodavosi į pokerį, aš norėjau daryti šou. Tai lėmė, kad ne visuomet apsieidavau be vaidybos. Tačiau didelė dalis manęs iš tikrųjų yra tokia, kokią matėte ir matote TV ekranuose. 

Esate vienas iš keturių žaidėjų, kurie buvo pakviesti į visus „High Stakes Poker“ sezonus. Kuris jų jums labiausiai įsiminė? Ar kuriame nors sezone padarėte kažką kuo džiaugiatės labiau nei kitų sezonų metu demonstruotu žaidimu?

A.Esfandiari: Negaliu išskirti nė vieno šou sezono. Visi jie buvo vienodai šaunūs. Jie mane pakviesdavo žaisti, aš atvykdavau ir žaisdavau. 

Kurį iš oponentų, sutiktų šou metu, galėtumėte išskirti kaip kiečiausią riešutėlį?

A,Esfandiari: Manau išskirtinio dėmesio vertas Tomas Dwanas. Labai sunku žaisti prieš kažką, kas yra super geras žaidime ir visiškai nesujaudina dėl pinigų. Būtent toks buvo Tomas. „High Stakes Poker“ filmavimuose ji buvo Dievas.

Kokie buvo jūsų asmeniniai rezultatai šou metu?

A.Esfandiari: Turiu pripažinti, kad aš pralaimėjau šiek tiek pinigų. Teigiamas rezultatas mano pokerio kapitalo balanse buvo tik po vieno šou sezono, nepamenu tiksliai po kurio. 

Po to kai laida buvo nutraukta toliau žaidžiate pokerį, keletas pastarųjų metų jums buvo itin sėkmingi, ką dabar darytumėte kitaip jeigu vėl turėtumėte progą fimuotis tokiame šou?

A.Esfandiari: Žaisčiau gerokai agresyviau. Pastaruoju metu maniakiškai pamėgau agresyvų pokerį, tad kaip reikiant papurtyčiau savo varžovus.

Norite pirmieji sužinoti svarbiausias pokerio pasaulio naujienas? Prisijunkite prie mūsų socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twitter“ – „15min Pokeris“ ir @Pokeris15min

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min