Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rafaelio Nadalio gerbėjams – unikalus šansas asmeniškai susitikti ir susirungti su sporto žvaigžde Maljorkoje

NadalPokerNew
Rafaelis Nadalis
Šaltinis: 15min
0
A A

Ar kada nors svajojote išbandyti save prieš išskirtinį sportininką Rafą Nadalį įvairiuose įgūdžių bei strategijos žaidimuose? Manote, jog turite tai, ko reikia, kad įveiktumėte pralaimėjimų tiesiog nekenčiantį elitinį atletą? Dabar atsirado šansas tai pabandyti, nes PokerStars.net suteikia visiems gerbėjams galimybę varžytis prieš Ispanijos žvaigždę tiek teniso aikštelėje, tiek prie pokerio stalo šį gruodį Maljorkoje vyksiančiame unikaliame susitikime, pavadintame „Rafa Nadalio svajonės diena“ („Rafa Nadal Dream Day“).

Nuo rugsėjo 24 dienos R.Nadalio fanai Lietuvoje galės varžytis nemokamame turnyre PokerStars.net kambaryje, kurio nugalėtojas įgis galimybę susitikti su Rafa Ispanijoje. Nugalėtojai ne tik susitiks su pačia sporto legenda, tačiau taip pat gaus pamoką iš jo asmeninio pokerio trenerio, leis laiką su žvaigžde teniso aikštelėje treniruodamiesi ir turės galimybę pakovoti, o gal net įveikti R.Nadalį jam naujame pokerio sporte. Tai retas šansas gerbėjams gauti išties neprilygstamą priėjimą prie sporto superžvaigždės, praleidžiant laiką su Rafa ten, kur jis augo ir tebegyvena, turint galimybe pamatyti, kaip jis ilsisi šalia teniso. Dar labiau neįtikėtina tai, kad kiekvienas jų galės grįžti iš susitikimo ir pasakyti savo draugams „aš įveikiau Rafą Nadalį“.

Tačiau R.Nadalis nenori, kad taip įvyktų. “Visada įsimena susitikimai su gerbėjais, tačiau nieko tokio kaip dabar anksčiau nedariau. Anksčiau su jais leisdavau laiką dalindamas autografus ir fotografuodamasis, tačiau čia jie išties bandys mane įveikti. Man tai bus kažkas visiškai naujo”, – įsitikinęs Nadalis.

“Turbūt žinote, kad esu visada nusiteikęs varžytis iki galo, nesvarbu, ar esu teniso korte, žaidžiu kompiuterinius žaidimus ar pokerį – tiesiog nemėgstu pralaimėti ir visuomet siekiu pergalės. Pokerio sporte vis dar esu naujokas, tačiau turiu savo trenerį, tad tikiuosi, kad spėsiu deramai pasiruošti iki žaidimo prieš savo gerbėjus. Bus labai linksma, bet prisipažinsiu – aš nenoriu pralaimėti!”. 

„Rafa Nadalio svajonės dienos“ susitikimas vyks 2012 m. gruodžio 1-2 dienomis Maljorkoje. Prizo laimėtojai pelnys skrydžius ir apgyvendinimą kartu su maitinimu bei gaiviaisiais gėrimais kelionės metu. Išsamią informaciją apie šį, kartą gyvenime pasitaikantį šansą ir atrankų sąlygas galima rasti PokerStars.net tinklapyje. Nesate pokerio specialistas? Nepergyvenkite – Rafa taip pat tokiu nebuvo, tačiau išmokti žaisti tikrai nesunku, be to internete galite rasti nemokamų patarimų ir vaizdo pamokų.

Partnerystė tarp PokerStars.net ir R.Nadalio remiasi ankstesniu bendradarbiavimu su kai kuriomis garsiomis pasaulio sporto žvaigždėmis, įskaitant Borisą Beckerį, Sebastieną Chabalį, Gianluigi Buffoną bei Matsą Sundiną.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min