Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Australas Roy Bhasinas: nepakartojamas jausmas prikausyti „Pokerstars Online“ profesionalų komandai

Roy Bhasinas
Roy Bhasinas
Šaltinis: 15min
0
A A

Kai naujasis „PokerStars Online“ komandos narys Roy Bhasinas, dar būdamas vaikas, ėmė žaisti pokerį namie su šeima, apie tokią svaiginančią karjerą, kokią jam pavyko pasiekti, jis negalėjo net pasvajoti. Iš vieno didžiausių Australijos miestų, Sidnėjaus, kilęs žaidėjas visai neseniai prisidėjo prie „PokerStras Online“ komandos, tuo pasiekdamas vieną iš savo, kaip reguliaraus pokerio žaidėjo, svajonių.

Bhasinas buvo atrinktas iš keleto žaidėjų Okeanijos regione, būtent jis geriausiai atitiko reikalavimus, keliamus žaidėjams, atstovaujantiems „PokeStars Online“ komandai tiek interneto turnyruose, tiek gyvuose turnyruose visame pasaulyje.

Šiame interviu kviečiame susipažinti su Bhasinu ir sužinoti tai, kaip jis pradėjo žaisti pokerį ir kaip jam pavyko gauti vietą šalia geriausių pokerio žaidėjų, po šiltu „PokerStars“ sparnu.

– Papasakok, kaip viskas prasidėjo. Kokius žaidimus žaisdavote su šeima? Ar būtent šeima paskatino tave domėtis strateginiais ir proto žaidimais?

– Su šeima dažnai žaisdavome „Bingo“. Dar būdamas vaikas dažnai rengdavau „Bingo“ vakarus šeimos rate, sukviesdamas visus prie stalo ir organizuodamas žaidimą. Panašaus tipo žaidimai mane traukė nuo labai ankstyvo amžiaus.

Be „Bingo“, su šeima dažnai susigrumdavome prie stalo žaidimų: „Monopoly“, „Scrabble“ ar „Pictionary“. Šie ir panašūs žaidimai nebuvo man svetimi nuo pat ankstyvos vaikystės. Kaip ir daugelis berniukų aktyviai domėjausi videožaidimais. Vos pradėjęs suvokti, kaip veikia kompiuterinių žaidimų valdymo pultelis, daug valandų praleisdavau besimėgaudamas videožaidimais. Mano mėgstamiausi visuomet išliks „Final Fantasy VII“, „Warcraft 3“, „Diablo“, „Runescape“ ir nepralenkiamas „Starcraft 2“. Tačiau žaisdamas videožaidimus nepamiršdavau ir žaidimo prieš gyvus oponentus. Esu didelis renkamų kortų žaidimo „Magic the Gathering“ gerbėjas, kiek žinau nesu vienintelis pokerio profesionalas, kuris žavisi šiuo žaidimu. Manau visa sukaupta patirtis, žaidžiant minėtus žaidimus, stipriai prisidėjo prie sėkmingos mano, kaip pokerio žaidėjo, karjeros.

– Kaip apsisprendei sustoti ties pokeriu?

– Dar vaikystėje buvau supažindintas su penkių kortų pokeriu ir pamatines pokerio taisykles žinojau, tačiau tikrasis susidomėjimas atsirado vienos lemtingos nakties metu, kai kitokias pokerio rūšis atradau vakarėlio pas draugą metu. Besivaišindami pica, tiesiog junginėjome TV kanalus ieškodami ko nors įdomaus. Jeigu prisimenu teisingai, užkliuvome už TV programos, kuri transliavo kovas iš Pasaulio pokerio turo. Vienas iš mano draugų žinojo Holdemo taisykles ir jas mums paaiškino. Akimirksniu buvau pakerėtas šio žaidimo ir artimiausius kelis mėnesius visą savo laisvą laiką praleisdavau skaitydamas knygas apie pokerį, žiūrėdamas TV laidas, skirtas pokeriui, ar žaisdamas pokerį su draugais.

– Dažnai renkiesi banko limito Omaha žaidimus. Ar tai tavo mėgstamiausia pokerio rūšis?

– Ko gero, taip. Tikriausiai banko limito Omaha vis tik yra mano mėgstamiausia pokerio rūšis. Nors mėgstu daug pokerio žaidimų, pavyzdžiui, nuoširdžiai žaviuosi „2-7 Triple Draw“ ar „Badugi“, tačiau šiuos žaidimus žaidžiu retai, tik su draugais ar namuose.

– Ar kuris nors tavo draugas, o gal koks nors pokerio žaidėjas, prisidėjo prie tavo karjeros ir to, kas esi šiandien?

– Be abejo – ir jų per daug, kad galėčiau išvardyti visus. Vienas pirmųjų pokerio forumų, kuriame ėmiau lankytis, pradėjęs domėtis pokeriu „Bet-The-Pot“, darė man labai didelę įtaką kaip žaidėjui. Iki šiol turiu draugų iš šio forumo. Taip pat mano mokyklos draugai, su kuriais žaisdavome pokerį, žmonės, su kuriais susipažinau gyvuose pokerio turnyruose ar žaisdamas internetiniuose pokerio puslapiuose. Be visų tų žmonių, su kuriais aptardavome mano žaistas pokerio sesijas, mano žaidimo linijas ir priimtus sprendimus, niekados nebūčiau patobulėjęs tiek, kiek esu tai padaręs šiandien.

– Kaip atsitiko, kad gavai pasiūlymą bendradarbiauti su „PokerStars“?

– Jau seniai stengiausi, kad „PokerStars“ į mane atkreiptų dėmesį. Tačiau anksčiau nebuvau toks socialiai aktyvus. Sužinojau, jog ieškodami naujų komandos narių „PokerStars“ ieško ne vien gerų žaidėjų, bet ir aktyvių visuomenės veikėjų, tad ėmiau rašyti tinklaraštį ir aktyviai dalyvauti įvairioje užklasinėje pokerio veikloje. Ėmiau mėgautis savo veikla ne tik žaidimo metu, bet ir vesdamas tinklaraštį ar aktyviai dalyvaudamas pokerio forumuose. Praėjusiais metais „PokerStars“ atstovai susisiekė su manimi ir pranešė, jog juos domina galimybė mane pridėti prie „PokerStars Online“ komandos narių. Aš buvau sužavėtas ir nekantraudamas ėmiau laukti sprendimo.

– Ar pradėjęs rimtai žaisti pokerį galvojai, jog kada nors tapsi profesionalu, kurį rems viena didžiausių pokerio korporacijų pasaulyje? Koks tai jausmas, priklausyti prestižinei pokerio komandai?

– Tapti remiamu pokerio profesionalu buvo mano rožinė svajonė nuo tos dienos, kai pradėjau žaisti pokerį šiek tiek rimčiau. Ir ši svajonė atrodė nepasiekiama. Tačiau bėgant laikui, o man tobulėjant ėmiau jausti, jog ši svajonė nėra tokia jau ir neįgyvendinama. 

O jausmas priklausyti tokio lygio pokerio profesionalų komandai – nepakartojamas. Tai išties kažkas didingo, suvokti, kad dabar sėdi vienoje ložėje su tais, iš kurių dar visai neseniai mokeisi žaisti.

– Kokie tavo planai 2012 metams? Ar sieksi „Supernova Elite“ statuso „PokerStars“ kambaryje trečius metus iš eilės?

– Šis statusas yra mano pagrindinis tikslas. Taip pat planuoju kilti įpirkomis ir limitais aukštyn. Bandžiau tai daryti ir anksčiau, tačiau variacija aukštuose lygiuose pamišusiai didelė, tad mano rezultatai nebuvo stabilūs. Manau tiesiog bandysiu toliau tobulinti savo žaidimą ir išsilaikyti viršūnėje.

– Ar priėmimas į „PokerStars Online“ komandą smarkiai pakeitė tavo, kaip žaidėjo, planus?

– Nepasakyčiau, kad tiesioginė įtaka labai didelė. Tiesiog planų padaugėjo. Tapęs komandos nariu išsikėliau sau užduotį parodyti pasauliui, ko verti Australijos ir Naujosios Zelandijos žaidėjai prie banko dydžio Omahos stalų. Tikiu, jog priėjimas prie „PokerStars“ tinklaraščių, forumų bei kitų medijos resursų padės man tai padaryti. Be to, į pokerį žiūriu ne vien kaip į darbą, bet ir kaip į puikų laiko praleidimo būdą, ar net gyvenimo būdą, tad nenoriu apsikrauti planais, kurie vėliau slėgs mane ir darys įtakos mano žaidimui.

– Papasakok kuo dar, be pokerio, domiesi?

– Mėgstu keliauti, gaminti maistą, valgyti ir žaisti videožaidimus. Labai panašūs interesai sieja mane ir mano merginą, tad mes dažnai keliaujame dviese, kelionių metu atrasdami vis naujas virtuves ir skonius. Dievinu golfą, tačiau pastaruoju metu dėl nugaros traumos negalėjau žaisti. Taigi mano artimiausiuose planuose sugrįžimas į golfo aikšteles bent vienai partijai per savaitę.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min