Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Danas Catesas grasina atskleisti įsiskolinusio Tomo Dwano paslaptis

catesas ir dwanas
pokerupdate.com nuotr / Danas Catesas grasina atskleisti įsiskolinusio Tomo Dwano paslaptis
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjusią savaitę paskalų mėgėjų liežuviai linksniavo Mike'o Matusowo pavardę. Šios savaitės pradžioje jų taikikliuose atsidūrė pokerio genijumi dar visai neseniai vadintas Tomas Dwanas. Dar vienoje nemalonioje istorijoje susidūrė grynųjų pinigų meistras ir jo daugkartinis varžovas Danielis Catesas.

Praeityje D.Catesą ir T.Dwaną siejo įtempti darbiniai santykiai. Pokerio meistrai ne sykį stojo į dvikovas ir aiškinosi tarpusavio santykius aukščiausio pokerio lygos kovose. Tačiau šiuo metu jų santykiai įtempti. Dėl visko kalta sutartis, kurios nesilaiko asmeninį nuopolį išgyvenantis T.Dwanas.

Prieš porą metų du pokerio profesionalai metė vienas kitam iššūkį, kurio vertę sudarė septyniaženklės sumos. Tačiau nuo to laiko nutekėjo daug vandens ir T.Dwaną užgriuvę rūpesčiai pakišo koją susitarimo vykdymui. Tuo tarpu D.Cateso svetimos bėdos nejaudina ir jis tikisi atgauti tai, kas neva sąžiningai jam priklauso.

2011-aisiais T.Dwanas ir D.Catesas tarpusavyje sužaidė apie 20 tūkstančių padalinimų. Sėkmingiausi per šį laikotarpį pasirodžiusio D.Cateso sąskaitoje iššūkio metu atsidūrė 1,25 milijonas dolerių. Iššūkis prie grynųjų pinigų žaidimų stalų turėjo tęstis, tačiau taip neįvyko. 2013-aisiais profesionalai sužaidė vos 2 500 padalinimų, o per devynis 2014-ųjų mėnesius pora nesusirėmė nė sykio. Viena svarbiausių iššūkio detalių ta, kad susitarimo pradžioje buvo skelbiama, kad jeigu maratono pabaigoje D.Catesas bus laiminti žaidėjas, jam papildomai atiteks dar pusantro milijono dolerių. 

D.Catesas deklaruoja, kad smarkiai abejoja ar pavyks iššūkį įgyvendinti iki galo, tad dar prieš metus su T.Dwanu sutarė, kad jeigu pastarasis atsisako iššūkio, turi sumokėti laimėtojui 40 tūkstančių dolerių, kas porą nevykstančio iššūkio mėnesių. Neatlikus ir to, baudos vertė kils. Šiai dienai T.Dwano įsiskolinimas oponentui siekia 300 tūkstančių, o D.Cateso sąskaitos kol kas nepapildė nė centas. 

Pats T.Dwanas situacijos nekomentuoja, o įsižeidęs ir apgaudinėjamas D.Catesas grasina, kad jeigu reikalai nepajudės jis bus priverstas atskleisti tikrąsias T.Dwano pasitraukimo iš pokerio priežastis.

Norite pirmieji sužinoti svarbiausias pokerio pasaulio naujienas? Prisijunkite prie mūsų socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twitter“ – „15min Pokeris“ ir @Pokeris15min

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min