Dabar populiaru
Publikuota: 2014 lapkričio 18d. 13:38

Danielis Colmanas viešoje erdvėje išvadino Philą Hellmuthą kekše ir parsidavėliu

Danielis Colmanas ir Philas Hellmuthas / PokerStarsBlog.com nuotr.
Danielis Colmanas ir Philas Hellmuthas / PokerStarsBlog.com nuotr.

Prieš keletą dienų kylanti pokerio žvaigždė Danielis Colmanas kolegą Philą Hellmuthą išvadino ne pačiais gražiausiais epitetais. Pokerio legenda į tokį išsišokimą sureagavo santūriai, tuo tarpu pokerio bendruomenė pasidalino į dvi stovyklas. Vieni stojosi ginti legendos, kiti – jauno pokerio supertalento.

„Man nemalonu, kad kolegomis turiu vadinti tokius veikėjus, kaip Philas Hellmuthas. Po to kai iškovojau pergalę “Big One For One Drop„ jis pribėgo prie manęs ir puolė spausti man ranką prieš fotoaparatus ir vaizdo kameras, tarsi jis būtų kažkokių vartų į pokerio pasaulį sargas, o aš ką tik nuo jų raktą įsigijęs laimingasis“, – viename pokerio forume rašė amerikietis. Netrukus D.Colmanas tęsė pasisakymą nevengdamas ir aštresnių epitetų.

„Juokinga kai keturiasdešimties sulaukęs vyras prie pokerio stalo elgiasi tarsi paauglys. Ar reikia minėti visus jo išsišokimus ir pratrūkimus? Jau nekalbant apie tai, kad ši kekšė griebiasi bet kokio jam numesto šiaudo ir drįsta pasirašinėti sutartis su abejotinos reputacijos kompanijomis, kurios jam pasiūlo rėmimo sutartis. Mane tikrai liūdina tokie faktai. Tokio charakterio ir požiūrio žmonės yra bendruomenės vėžys. Nerandu kito žodžio tam apibūdinti“, – piktinosi multimilijoninių laimėjimų autorius, prisiminęs Ph.Hellmutho ir vieno dabar jau bankrutavusio pokerio kambario istoriją.

Tuo tarpu Ph.Hellmuthas į tokias pastabas sureagavo santūriai: „Oi, mane ką tik užsipuolė viename pokerio forume. Tai asmeniška ir skaudina mane, tačiau nepaisant nieko didžiuojuosi tuo koks esu“, – „Twitter“ svetainėje rašė žvaigždė. Tuo tarpu minėtame forume Ph.Hellmuthas į diskusiją nesivėlė, tik atrašė D.Colmanui: „Iš tiesų nesijaučiu taip, tarsi kažkam būčiau skolingas pasiaiškinimą“.

Ph.Hellmuthas – Pasaulio pokerio serijos (WSOP) rekordininkas. Jo sąskaitoje net 13 auksinių serijos apyrankių. Bendri meistro karjeros, trunkančios jau 27-rius metus, laimėjimai siekia 18,2 milijonų dolerių. D.Colmanas gyvo pokerio pasaulyje pasirodė 2008-aisiais, tačiau žvaigždės statusą užsitarnavo tik 2014-aisiais, kai triumfavo pustuzinyje didelių turnyrų viso per šiuos metus susižerdamas beveik 22 milijonus dolerių. Jo trofėjų lentynoje yra viena WSOP apyrankė, iškovota praėjusią vasarą vykusioje, milijono dolerių įpirkos, „Big One For One Drop“ kovoje.

Norite pirmieji sužinoti svarbiausias pokerio pasaulio naujienas? Prisijunkite prie mūsų socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twitter“ – „15min Pokeris“ ir @Pokeris15min

Temos: 1 Pokeris

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min