Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 8d. 14:32

Įspūdingas prizas! Lietuvis prie pokerio stalo pelnė 400 tūkstančių eurų

Lietuvis pokeryje laimėjo €400,000
Lietuvis pokeryje laimėjo €400,000

Projekto „spinumokykla.com“ treneris Ernestas K. praėjusią savaitę internete pelnė įspūdingą sumą – 400 tūkstančių eurų. Tai padaryti pavyko išsukus „džekpotą“ 50 Eur įpirkos „Spin&Go“ žaidime.

Tarp Lietuvos internetinio pokerio žaidėjų vis labiau populiarėja „Spin&Go“ žaidimai. Tai trijų žaidėjų, vieno stalo, itin greitos struktūros „Sit&Go“ tipo žaidimai, tačiau pagrindinis jų išskirtinumas – prizų skirstymas. Kaskart prieš pradedant kovą prizinis fondas yra išsukamas atsitiktinai, naudojant visų tokios įpirkos „Spin&Go“ žaidėjų suneštas lėšas.

Ernestas prie „spinumokykla.com“ prisijungė prieš maždaug 9 mėnesius, o pastaruosius du pats pradėjo mokyti mažų limitų „Spin&Go“ žaidėjus. Vasario 27-ąją jam nusišypsojo sėkmė „Winamax“ kambaryje išsukti 50 Eur įpirkos „Spin&Go“ džekpotą – trys žaidėjai susikovė dėl pusės milijono eurų prizinio fondo. Jau 3 vieta garantavo 40 000 Eur, sidabras – 60 000 Eur, tačiau visi taikėsi į pagrindinį 400 000 Eur prizą. Ir jį pavyko iškovoti būtent lietuviui.


„Jau kurį laiką žaidžiau 50 Eur įpirkos žaidimus. Žaidžiau gerai, bet dėl sėkmės trūkumo vis nesisekė pasiekti matematinio potencialo (EV), tad šis laimėjimas gerokai pataisė padėtį, – po pergalės pasakojo Ernestas, – vos pabaigęs pamoką su spinumokykla.com mokiniais, pats pradėjau Spin&Go sesiją, sužaidžiau kelis žaidimu, o tada atėjo žinutė, kad išsuktas džekpotas ir pamačiau, kad pas mane šviečia auksinis stalas! Užplūdo adrenalinas, bet supratau, kad laukia nelengvas darbas, nes vienas oponentas buvo reguliarus žaidėjas, o kitą mačiau pirmąsyk. Faktas, kad buvo nemažai sėkmės, pavyko kelis kartus nuskriausti priešininkus. Galų gale atsilaikiau ir laimėjau tikrai didelę sumą pinigų.“

Tai jau ne pirmas tokio dydžio laimėjimas spinumokykla.com projekte. 2018-ųjų gegužę vienas mokyklos įkūrėjų Paulius Vaitiekūnas laimėjo 800 000 Eur. Tai iki šiol lieka vienu didžiausiu laimėjimų Lietuvos internetinio pokerio istorijoje. To laimėjimo apžvalgą galite peržiūrėti spinumokykla.com feisbuko paskyroje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:01
00:46
01:42

Esports namai

Lietuviškas verslas

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min