TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Knygos apie pokerio strategiją autorius Jonathanas Little: apie blefus, maratoną ir ateities planus

Jonathanas Little
Jonathanas Little
Šaltinis: 15min
0
A A

Jonathanas Little – žaidėjas du kartus iškovojęs Pasaulio pokerio turo čempiono titulą ir vienos iš geriausiai parduotų knygų apie pokerio strategiją „Secrets of Professional Tournament Poker Volume 1“ autorius. J.Little knygą išleidusi leidykla paskelbė, kad pasirodys ir antroji šios knygos dalis. Autoriaus ir leidėjų teigimu šis pokerio strategijos diptikas taps geriausiu šių laikų pokerio gidu.

Jūsų dėmesiui pateikiame interviu su autoriumi. Interviu paėmė žurnalistas Steve'as Ruddockas.
 
Steve'as Ruddockas: Visai neseniai laimėjote tris didelius pokerio turnyrus iš eilės. Kaip toks rezultatas jus paveikė, ar šie laimėjimai įtakojo jūsų šių metų žaidimo planus?
 
Jonathanas Little: Jeigu nuoširdžiai, šie laimėjimai niekaip neįtakojo mano planų šių metų žaidimams. Dalyvaudamas turnyruose visuomet stengiuosi gauti iš jų visapusiškos vertės. Turiu galvoje, kad stengiuosi ne tik laimėti pinigų bet ir kaupti patirtį. Nesvarbu ar tenka palikti turnyrą ankstyvojoje fazėje, ar pavykstą jį laimėti, rezultatas niekaip neįtakoja mano tolimesnių planų susijusiu su pokerio žaidimu.
 
SR: Neseniai paskelbėte, jog planuojate parduoti dalį savo akcijų turnyre „Big One“, kuris bus rengiamas šių metų Pasaulio pokerio serijos (WSOP) metu. Ar esate tvirtai įsitikinęs, jog jums pavyks pasiekti teigiamą rezultatą šiame turnyre?
 
JL: Kuo daugiau žaidėjų pareiškia norą dalyvauti šiame turnyre, tuo realesnė man atrodo galimybė jame gauti pelno. Taigi plečiantis žaidėjų ratui, imu manyti, jog pelnas šiame turnyre man išties bus pasiekiamas.
 
SR: Ar planuojate žaisti daugiau turnyrų šių metu WSOP?
 
JL: Mano planuose daugelis beribio Holdem, banko dydžio Holdem, ir banko dydžio Omahos WSOP turnyrų. Jeigu nepasiseks, planuoju dalyvauti ir grynųjų pinigų žaidimuose. Apskristai šių metų WSOP renginiuose planuoju dalyvauti gan aktyviai.
 
SR: Esate sakęs, kad likote patenkintas savo pirmosios knygos „Secrets of Professional Tournament“ dalimi. Interneto aukcione „Amazon“ ši knyga yra viena populiariausių savo kategorijoje. Kaip manote kas įtakoja tokį rezultatą?
 
JL: Rašydamas šia knygą žinojau, jog tai bus tikrai geras pokerio strategijos leidinys. Nebuvau įsitikinęs jos sėkme tik dėl to, jog pastaraisiai metais išleidžiama labai daug panašaus pobūdžio literatūros. Negaliu pasakyti tiksliai, kodėl ji tokia populiari, tačiau galiu pasidžiaugti, kad skaitytojai renkasi mano knygą.
 
SR: Viena iš temų, kurioms skiriate pakankamai daug laiko ir vietos savo knygoje – „Pasiimkite viską, ką jums siūlo stalas prie kurio žaidžiate“. Ar jūs manote, kad tai nepakankamai išnagrinėta tema?
 
JL: Daugelis jaunų, nepatyrusių žaidėjų stengiasi laimėti bet kurį banką kuriame dalyvauja. Jie pamiršta, kad kur kas lengviau laimimi tuos bankus, į kuriuos kėsinasi mažiau žaidėjų. Asmeniškai aš renkuosi galimybę mažinti variaciją iki minimumo, ypač žaisdamas turnyruose, taip elgiuosi dėl paprastos priežasties – vienas nepavykęs blefas gali kainuoti žaidėjui visus jo žetonus. Apie tai kalbu ir savo knygose.
 
SR: Ar ateityje planuojate leisti daugiau pokerio strategijos knygų?
 
JL: Svarstau tokią galimybę. Kiekvieną syki žaisdamas pokerį užsirašau klaidas, kurias daro mano oponentai, ar aš pats. Jeigu ateityje surinksiu pakankamai medžiagos knygai, nesiruošiu savęs varžyti ir sėsiu prie naujo leidinio.
 
SR: Kuo dar užsiimate pastaruoju metu?
 
JL: Intensyviai dirbu su savo pokerio strategijos interneto puslapiu – „FloatTheTurn“. Kas mėnesį per tiesiogines konferencijas šiame puslapyje skaitytojai gali uždavinėti jiems rūpimus klausimus.
 
SR: Socialiniame tinkle „Facebook“ radau nuotraukas iš vieno bėgimo maratono, kuriame dalyvavote, tąsyk pagalvojau, įdomu kas sudėtingiau ar sužaidus 10 valandų sesiją prie pokerio stalo sugebėti priimti teisingus sprendimus, ar susikaupti paskutinėms bėgimo maratono mylioms. Ką jūs apie tai manote?
 
JL: Tose nuotraukose antrasis mano bandymas dalyvauti maratone. Kol kas negaliu pasakyti, kad nuoširdžiai mėgaujuosi ilgų distancijų bėgimais ir esu geras sportininkas. Tačiau šiame sporte, skirtingai nuo pokerio, variacija labai maža. Arba esi pakankamai pasiruošęs bėgti, arba ne. Maratonų bėgimas puikiai palaiko balansą pokerio žaidėjo gyvenime, galbūt todėl domiuosi šiuo sportu. Kas sudėtingiau, ar paskutinės maratono mylios, ar finalinis pokerio turnyro etapas atsakyti kol kas negaliu. Tačiau esu įsitikinęs, jog ši šalutinė veikla man išeis tik į naudą. Aš visuomet sakiau, kad jeigu savo interesus gyvenime apribosi vien pokeriu – gali tekti skaudžiai nusivilti...
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Knyga
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min