Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 4d. 09:10

Lietuvis Aleksandras Rusinovas – „Eureka“ pokerio turo vicečempionas ir didžiausio prizo 23 tūkst.eurų laimėtojas

Finalinio stalo dvikova
15 / Finalinio stalo dvikova

„Eureka“ pokerio ture finišavo 2 000 eurų įpirkos „High Roller“ turnyras. Nuostabų pasirodymą šioje kovoje surengęs Aleksandras Rusinovas tapo vieninteliu lietuviu pasiekusiu prizus, tačiau būtent jis pelnė didžiausią apdovanojimą ir savo pokerio kapitalą papildė 23 171 euru.

Tarp 16 žaidėjų pasiekusių antrąją šio turnyro antrąją dieną prie stalų grįžo ir keturi mūsiškiai. Tačiau jau dienos pradžioje lietuvių gretos praretėjo. Arūnas Jankantas ir Justas Semaška į antrąjį kovos etapą atsinešę labai nedaug žetonų vos prasidėjus mūšiui buvo priversti trauktis. A.Jankantas paslydo po nesėkmingos atakos, kai jo rankose buvo tūzas ir valetas, o jo varžovas laikė tūzą ir karalių, o J.Semaškos viltis sudaužė Aleksandras Rusinovas, kuris laikydamas porą karalių atsakė į tautiečio stūmimą ir įveikė jo penkakes. 

Turnyre likus 10 žaidėjų buvo suformuotas finalinis stalas, prie kurio sėdosi ir du mūsiškiai. Tačiau dar prieš pasiekdamas prizininkų šešetą suklupo Vytautas Semaška. Partijoje prieš agresyviai žaidžiantį varžovą iš Latvijos lietuvis stūmė visus turimus žetonus rankose laikydamas porą aštuonetų. Latvis jam atsakė turėdamas tūzo ir karaliaus kombinaciją. Jau flope pasirodęs tūzas nužudė lietuvį ir atstovauti Lietuvai liko vienintelis A.Rusinovas.

Turnyrui tęsiantis vilniečiui viskas ėjosi kaip iš pypkės, būtent jis tapo žaidėju privertusiu sprogti burbulą. Sėkmingoje partijoje tautietis visais turimais žetonais žaidė prieš du oponentus, kurie it susitarę atvertė po tūzą ir damą. Lietuviui tokia situacija turėjo visai patikti nes jo rankose buvo dešimtakės. Bendrosios kortos mūsiškio persvaros nepanaikino ir jis susižėrė solidų banką bei užsitikrino vietą tarp prizininkų. 

A.Rusinovas nespaudė stabdžių ir dar prieš pietų pertrauką iš mūšio pašalino ketvirtoje vietoje finišavusį Vokietijos atstovą. Po to, kai žaidėjai grįžo pasistiprinę vilnietis tęsė nuostabų pasirodymą ir suformavęs keturių vienodų kortų kombinaciją trečioje vietoje privertė finišuoti Rusijos atstovą, akistatoje likdamas su Latviu. 

Du žaidėjai prieš pradėdami dvikovą nusprendė pasidalinti prizinį fondą. A.Rusinovui, tuo metu laikiusiam gerokai daugiau žetonų atiteko didžioji pyrago dalis ir jis savo sąskaitą papildė 23 171 euru. Jo oponentas susižėrė 19 373 eurus, o 1 435 eurai buvo palikti būsimajam nugalėtojui. 

Kaip ir minėjome lietuvis dvikovą pradėjo turėdamas ženkliai didesnę žetonų pilį nei jo varžovas iš Latvijos. Tačiau vykstant įtemptam mūšiui latviui kelis sykius smarkiai pasisekė ir jis sugebėjo atsitiesti. Dvikovos metu žetonų lyderis keitėsi net kelis kartus, kol galų gale, po nesėkmės į autsaiderio poziciją buvo nublokštas mūsiškis. Po to, kai vilniečio tūzas ir karalius neatsilaikė prieš varžovo tūzą ir aštuonakę, Lietuvos atstovui liko labai nedaug žetonų ir reikėjo stebuklo, kad jis sėkmingai tęstų kovą dėl papildomo prizo ir “Eureka” pokerio turo trofėjaus. Tačiau stebuklas neįvyko ir gan greitai po minėtos nesėkmės A.Rusinovas pasidavė oponentui ir finišavo antroje pozicijoje. Vis tik būtent lietuvio sąskaitą papildė didžiausias šio turnyro prizas. 

Pokerio mylėtojams besidomintiems kaip mūsiškiams sekasi “Eureka” pokerio turo kovose Latvijoje, primename, kad šviežiausias naujienas tiesiogiai galite sužinoti mūsų “Facebook” puslapyje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Sveikata

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min