Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos pokerio meistrų sveikinimai ir specialiai sukurtos eilės

Laurynas Levinskas
Neilo Stoddarto nuotr. / Laurynas Levinskas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šventinis maratonas nuošalyje nepaliko ir be pertraukos triūsiančių Lietuvos pokerio meistrų. Tačiau ryškiausios Lietuvos žvaigždės rado laisvą minutėlę nuo darbų ir malonių šventinių rūpesčių ir ją panaudojo tam, kad asmeniškai pasveikintų 15min.lt skaitytojus ir visą pokerio bendruomenę.

Vienas pirmųjų sveikinimais ir palinkėjimais Kalėdų ir artėjančių Naujųjų metų proga pasidalino Europos pokerio turo (EPT) „High Roller“ turnyro vicečempionas Laurynas Levinskas: „Norėčiau visiems pokerio entuziastams palinkėti jėgų, kurių užtektų sunkiai ir daug dirbti, norint tapti žaidimo profesionalais. Nesureikšminkite pralaimėjimų ir nestresuokite be reikalo. Mėgaukitės ne tik žaidimu, bet ir mokymosi procesu. Nusiteikite pozityviai ir neliksite be rezultatų ne tik prie pokerio stalų, bet ir už jų“, – rašė Kaunietis.

Nedaugžodžiavo EPT Londono etapo vicečempionas Mantas Visockis: „Švenčių proga visiems linkiu tik vieno – neskubėkite!“. Ištikimas sau liko ir žaidimo meistras, Lietuvos pokerio himno autorius Ričardas Vymeris: „Mano sveikinimų tekstas kolegoms nesikeičia jau daug metų ir po šiai dienai lieka aktualus ir žaidėjams, ir tiems, kurie pokerį tik stebi iš šalies. Gerbiamieji, visus su šventėmis ir teisingo riverio ne tik prie pokerio stalų, bet ir kitose gyvenimiškose situacijose, kur lemtinga korta reiškia žymiai daugiau nei žaidime“. 

Įprastai iškalbingas ir atviras buvo ir sveikinimo žodį tarė, Lietuvos virtualus pokerio rekordininkas, žaidimo profesionalas Andrius Bielskis: „Sveikinu visą Lietuvos pokerio bendruomenę su šventėmis. 2014-ieji pasižymėjo puikiais rezultatais tiek gyvo, tiek virtualaus pokerio kovose. Šiais metais buvo smagu matyti itin draugiškus santykius tarp Lietuvos pokerio meistrų. Tad ateinantiems metams norėčiau palinkėti išlaikyti ir sėkmingų rezultatų kiekį, ir šiltus santykius. Norėčiau tikėti, kad kitąmet, Mato Cimbolo ir Lauryno Levinsko rezultatai, pasiekti didžiuosiuose Pasaulio pokerio turo (WPT) ir EPT mūšiuose, kuriais mes ir vainikuojame šiuo metus, kitąmet bus pakartoti ar net pagerinti. Tegu ateinantys metais taps išsipildžiusių lūkesčių ir įgyvendintų planų metais, kiekvienam mūsų skirtingais, tačiau visiems svarbiausiais. Geros ir linksmos šventės visiems Naujųjų metų naktį“.

Internetinio pokerio meistras, kurio slapyvardis ne sykį buvo linksniuojamas ir 15min.lt eteryje, Arvydas Merfeldas, taip pat prisidėjo prie sveikinimų kolegoms ir pokerio mylėtojams: „ Linkiu visiems išsikelti aukštus tikslus, nepasiduoti kai aplanko nesėkmės, neprarasti alkio ir azarto, kai sekasi puikiai ir subalansuoti kasdienį ritmą. Linkiu žaidėjams augti ne tik kaip pokerio meistrams, bet ir kaip asmenybėms“, – rašė vienas sėkmingiausių Lietuvos žaidėjų. 

Aleksandras Rusinovas, Mantas Bagočius, ir Justas Semaška, kuriuos sieja ne tik puikūs rezultatai prie pokerio stalų, bet ir artima draugystė, sveikindami esamus ir būsimus kolegas susivienijo ir prabilo eilėmis: 

„Šiemet žaidėt, kaip pamišę!
Nenulipot nuo PC.
Sėkmę užantin užkišę,
Vėl nustebinot visi.

Kipras, Londonas Berlynas,
Skamba vėl mūsų vardai!
Stebisi kasdien kaimynas,
Iš kur byra pinigai?

Linkime sėkmės, vyručiai,
Nesustokite tiktai!
Susitiksim dar su tūzais
Ten kur pokerio stalai!“

„Lietuvos pokerio profesionalai internete jau seniai įrodinėja, kad esame tarp talentingiausių žaidimo tautų, bet gyvo pokerio arenoje labai ilgai trūko titulų. Tikiuosi, kad prieš gerą mėnesį WPT triumfavęs Matas Cimbolas „pramušė ledus“ ir dabar titulai pasipils kaip iš gausybės rago. Tad linkiu lietuviams kitąmet iškovoti ir EPT čempiono titulą. O kiekvienam pokerio mylėtojui noriu palinkėti šaunių pergalių savo kalibro ringe“, – pragmatiškai į esamas ir būsimas pokerio žvaigždes švenčių proga kreipėsi ilgametis pokerio žurnalistas, nuolatinis lietuviškų EPT transliacijų ir kitų pokerio laidų komentatorius Gaudrius Dzikaras. 

Į pokerio mylėtojus švenčių proga kreipėsi ir Lietuvos sportinio pokerio federacijos (LSPF) prezidentas Skirmantas Tomkevičius: „Su didžiosiomis metų šventėmis sveikiname visus tuos, kuriems pokeris ne tik darbas, bet ir puiki pramoga. LSPF šiemet suskaičiavo penktuosius gyvavimo metus. Džiaugiamės, kad sportinio pokerio turnyrai išlieka populiarūs ir tarp mėgėjų, ir tarp profesionalų. Ateinančiais metais žaidėjams linkime pasiekti išsvajotų rezultatų neaplenkiant ir LSPF turnyrų. Nepamirškime, kad prie mūsų stalų karjeras pradėjo ne viena dabartinė Lietuvos pokerio žvaigždė. Gerų įspūdžių, draugiškų kovų ir solidžių rezultatų linkime visiems žaidimo entuziastams“. 

Norite pirmieji sužinoti svarbiausias pokerio pasaulio naujienas? Prisijunkite prie mūsų socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twitter“ – „15min Pokeris“ ir @Pokeris15min

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min