Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Neįtikėtinai daug pokerio turnyrų sužaidęs brazilas pagerino pasaulio rekordą

Internetinis pokeris
Internetinis pokeris
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pokerio entuziastai dažnai ryžtasi beprotiškiems iššūkiams ir išbandymams. Neįtikėtinam žygiui ryžosi ir brazilas „PokerStars“ kambaryje žaidžiantis slapyvardžiu „allan sheik“. Šis žaidėjas vos per 30 dienų sužaidė 75 tūkstančius pokerio turnyrų. Kaip įprasta, iššūkį lydėjo ir lažybos.

Paskelbęs apie tai, kad vos per kalendorinį mėnesį ruošiasi sužaisti per 75 tūkstančius „Sit'n'Go“ tipo pokerio turnyrų, „allan sheik“ greitai sulaukė atsako iš žaidėjų, panorusių statyti, kad jam nepavyks pasiekti užsibrėžto tikslo. Atlikus skaičiavimus ir suvedus rezultatus paaiškėjo, kad „allan sheik“, norėdamas pasiekti paskelbtą rezultatą, turėtų sužaisti 104 turnyrus per valandą – jeigu visiškai nemiegotu.

Viename didžiausių pokerio forumų „TwoPlusTwo“ lažybų pasiūlymą pateikęs brazilas susilaukė ir nedviprasmiškų pasiūlymų. „Mums reikėtu tave skubiai parodyti daktarui, brolau“, – rašė vienas forumo lankytojų. Tačiau „allan sheik“ neatsisakė iššūkio ir ėmėsi darbo.

Jau per pirmąją iššūkio dieną brazilas sužaidė 2,5 tūkstančius „Hyper Turbo“ greičio „Sit'n'Go“ tipo pokerio turnyrų, įpirkos į kuriuos svyravo nuo 0,75 iki 3,75 dolerių. Tiesa, pirmosios dienos rezultatas buvo nuostolingas. Žaidėjas prarado 487 dolerius. Tuo tarpu viena iš lažybų sąlygų buvo, kad iššūkio pabaigoje rekordo siekiančio žaidėjo sąskaitos balansas turi būti teigiamas.

Vienu metu žaisdamas 20-30 turnyrų ir miegui skirdamas 5-6 valandas per dieną „allan sheik“ vis tik įveikė užsibrėžtą tikslą. Negana to, brazilo rezultatas – teigiamas. Viso iššūkio metu jis gavo daugiau nei 3 800 dolerių grynojo pelno. Brazilas iš viso sužaidė 851 tūkstantį padalinimų, susidurdamas su 27 895 varžovais.

Neįtikėtiną rezultatą pademonstravęs žaidėjas pasipelnė ne tik iš minėto uždarbio, bet ir iš lažybų. Tiksli lažybose laimėta suma neskelbiama, tačiau jau iššūkio pradžioje „allan sheik“ tvirtino sulaukęs statymų, kurių bendra suma viršijo 9 tūkstančius dolerių.

Netrukus po pavykusio išbandymo „allan sheik“ susilaukė pasiūlymų naujiems bandymams. Forumo „TwoPlusTwo“ lankytojai siūlė rekordininkui kelti statymus ir bandyti peržengti 80 tūkstančių turnyrų ribą, ar sužaisti 10 milijonų padalinimų per metus. Tačiau pokerio maratonininkas į tokius pasiūlymus kol kas nesureagavo.

Norite pirmieji sužinoti svarbiausias pokerio pasaulio naujienas? Prisijunkite prie mūsų socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twitter“ – „15min Pokeris“ ir @Pokeris15min

Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min