Dabar populiaru
Publikuota: 2017 sausio 5d. 13:15

Pokerio meistras Danas Smithas surinko per 1,7 milijoną dolerių labdarai

Danas Smithas
cardplayer.com nuotr. / Danas Smithas

Jau ne pirmus metus plačiai žinomas JAV pokerio didmeistris Danas Smithas rengia akciją, kurios metu renką lėšas labdarai. Šiuos metus jis nusprendė pradėti surinktų lėšų paskirstimu kelioms labdaros organizacijoms, veikiančioms Afrikoje. Rezultatai viršijo lūkesčius.

Paskelbęs apie akcijos pradžią D. Smithas garantavo, kad iš savo lėšų padvigubins bet kokią surinktą sumą iki 175 tūkst. dolerių. Tačiau prie akcijos prisidėjus 134 filantropams D. Smitho lūkesčiai buvo pralenkti dešimt kartų.

Nemaža dalimi prie didžiulės sumos prisidėjo keli anonimais panorėję išlikti aukotojai, kurie paskelbė, kad jeigu D. Smithas surinks planuotus 175 tūkstančius, jie prisidės prie akcijos šešiaženklėmis sumomis.

D. Smithui tęsėjus žodį ir įvykdžius planą į pokerio super žvaigždės labdaros fondą pasipylė solidžios aukos, kai kurios siekiančios 300 tūkstančių dolerių ir daugiau. Tokiu būdu amerikiečio rengtos akcijos rezultatas – 1,7 milijono dolerių, kuriuos D. Smithas nedelsdamas paskirstė dešimčiai labdaros organizacijų.

Didžiausiomis aukomis šį kartą džiaugėsi „Against Malaria Fund“ ir „Give Directly“ organizacijos, veikiančios Afrikoje. Pirmoji organizacija, kaip nesunku nuspėti, rūpinasi maliarijos aukomis ir jų šeimomis, o antroji, veikianti Kenijoje, rūpinasi, kad aukojami pinigai tiesiogiai pasiektų tuos, kuriems jų labiausiai reikia.

Temos: 2 Labdara Pokeris

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min