Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pokerio „Top 5“: penkios svarbiausios pokerio strategijos knygos

pokertrotter.com nuotr.
pokertrotter.com nuotr.
Šaltinis: 15min
0
A A

Pokerio žiniasklaidoje šis penketukas aptartas ir išnagrinėtas ne sykį, tačiau kai kurių dalykų niekuomet nebūna per daug. Šį kartą rubrika „Top 5“ yra skirta pokerio pradedantiesiems. Norime supažindinti jus su penkiomis svarbiausiomis knygomis, kurių dėka sėkmingą karjerą susikūrė ne viena pokerio žvaigždė.Davidas Sklansky – „The Theory of Poker“

1994-aisiais išleistą knygą vieni žaidėjai vadina „Pokerio Biblija“, kiti „Žaidimo žodynu“, tačiau niekas neprieštarauja – šis veikalas yra didžiausias kada nors atliktas įnašas į pokerio strategiją. 276 puslapių, 25 skyrių knygoje, sudėta visa fundamentalioji žaidimo logika ir paaiškinta, kaip žengti teisingu keliu norint tapti laiminčiu žaidėju. Autorius moko tinkamai formuluoti prie stalo iškylančius klausimus ir tikina, kad tik tokiu būdu atsakymai į juos bus optimalūs.

Doyle Brunsonas – „Super System: A Course in Power Poker“

Pokerio krikštatėvio parašytam vadovėliui net ir šiuolaikiniai žaidėjai skiria garbingą vietą. Dar 1978-ųjų pabaigoje pirmą sykį išleistos knygos kainą tuomet siekė 100 dolerių. Tų laikų JAV tai buvo gan solidi suma. Tačiau tai nesutrukdė D.Brunsonui sėkmingai pardavinėti savo kūrinį daugiau nei tris dešimtmečius. Šalia pamokų ir strategijos, čia rasite ir legendos atsiminimus apie tai, kaip bėgant metams ketėsi žaidimas, kas prideda žavesio ir palengviną teorijos įsisavinimą. Daugelio žaidėjų teigimu ši knyga gerokai aplenkė laikmetį, kuriame buvo sukurta ir tai lemia jos neblėstančią šlovę ir aktualumą.

Danas Harringtonas – „Harrington on Hold'em“

Ši knyga tai sėkmingiausias visų laikų pokerio strategijos veikalas. Nuo 2006-ųjų metų, kuomet ji išleista pirmą sykį, parduota daugiau nei 300 tūkstančių jos kopijų. Tokį knygos pasisekimą lėmė ne tik puikus laikas, kuomet pokeriu domėjosi visas pasaulis ir kasdien žaidime išvysdavome vis naujus veidus, tačiau ir tai, kad ji buvo parašyta laisvo ir nepriklausomo žaidėjo, kuris Pasaulio pokerio čempiono titulą buvo iškovojęs dar 1994-aisiais. rašydamas šią knygą autorius bendradarbiavo su šachmatų didmeistriu ir pokerio profesionalu Billu Robertie. Sulaukęs sėkmės duetas išleido dar dvi knygas, susidomėjimas kuriomis buvo toks pat didelis. Šiandien pripažįstama, kad D.Harringtono kūriniai pokerio mūšio lauką sustiprino ir pritaikė profesionaliems žaidėjams.

Davidas Sklansky – „Hold'em Poker“

1976-aisiai parašytas veikalas tapo pirmąja knygą apie pokerį ir jo subtilybes. Kalbant apie šią knygą reikia prisiminti, kad tuo metu „Hold'em“ pokeris nebuvo toks populiarus ir žinomas visame pasaulyje kaip šiandien. Tiesą sakant, tuo metu vos keletas tūkstančių žmonių visame pasaulyje žino „Hold'em“ taisykles. Tačiau po šios knygos išleidimo susidomėjusių pokeriu skaičius išaugi iki šimtų tūkstančių, o kiek vėliau ir iki milijonų. Autorius suvokė, kad būtent ši pokerio rūšis yra žaidimo ateitis ir anksčiau ar vėliau Pasaulio pokerio serijos (WSOP) kovos domins ne tik siaurą žaidėjų ratą, bet ir visą pasaulį. Jeigu trumpai reikėtu apibūdinti šį kūrinį daugelis žaidėjų pavadintu jį kertiniu akmeniu, išjudinusiu pokerio augimo revoliuciją.

Lee Jonesas – „Winning Low Limit Hold'em“

Daugybei žaidėjų visame pasaulyje ši 1994 metais pasirodžiusi knyga daugiau nei dešimtmetį buvo pagrindinis vadovėlis norint įsilieti į laiminčių žaidėjų gretas. Galbūt tokią šio kūrinio sėkmė lėmė jo paprastumas ir aiškumas. Tačiau rezultatais gautais vadovaujantis šioje knygoje dėstomais patarimais skundėsi nedaugelis. Šios knygos autorius vėliau buvo „PokerStars“ kambario vadybininku ir prisidėjo prie šio kambario ir viso virtualaus pokerio iškilimo.
 

Norite pirmieji sužinoti svarbiausias pokerio pasaulio naujienas? Prisijunkite prie mūsų socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twitter“ – „15min Pokeris“ ir @Pokeris15min

 

Komentarai
Temos Pokeris
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min