Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 9d. 13:21

Pokerio žaidėjas Randy Lew pasiekė naują pasaulio Guinnesso rekordą

Randy Lew pakilęs nuo stalo
pokerstarsblog.com nuotr. / Randy Lew

„PokerStars“ komandos nariui Randy Lew šiąnakt Lietuvos laiku Bahamose pavyko pasiekti naują Guinnesso rekordą. Jis sužaidė daugiausiai internetinio pokerio rankų istorijoje per aštuonias valandas ir įgyvendino pagrindinę sąlygą – žaidimo sesiją baigė pelningai.

Amerikietis R.Lew, pasivadinęs slapyvardžiu „nanonoko“, prie kompiuterio praleido aštuonias valandas ir be stabtelėjimų žaidė „PokerStars“ kambaryje. Norėdamas padidinti savo galimybes „nanonoko“ gavo „PokerStars“ leidimą žaisti prie daugiau nei 24 stalų vienu metu (tokia opcija greitu laiku turėtų būti prieinama ir kitiems žaidėjams). R.Lew daugiausia žaidė prie 1/2 JAV dolerių statymų grynųjų pinigų žaidimų stalų.

pokersarsblog.com nuotr./Randy Lew
pokersarsblog.com nuotr./Randy Lew

Taigi, be pertraukų pokerio rekordo siekiantis žaidėjas iš viso sužaidė daugiau nei 23 tūkstančius rankų ir uždirbo... beveik aštuonis dolerius.

Vienu metu, R.Lew laimėta suma siekė kelis šimtus dolerių, o žemiausiai buvo nukritusi iki vieno dolerio. Varžybų pabaigai skaičiuojant paskutines minutes, žaidėjui buvo pranešta, kad jis turėtų pradėti uždarinėti langus, jeigu nori, kad žaidimo sesija būtų pelninga. Jis uždarinėjo vieną langą po kito, tačiau prie vieno pasiliko. Gavęs du tūzus, R.Lew nuspręndė tęsti žaidimą. Kažkas iš salės šūktelėjo: „Nežaiskite tos rankos!“. „Per vėlu“, – sumurmėjo „nanonoko“. Tūzai atsilaikė ir po kelių minučių buvo paskelbta, kad R.Lew pasiekė naują Guinnesso rekordą.

Apie R.Lew rekordą skaičiais:

Sužaistos rankos: 23,493
Valandos: 8
Sužaistos rankos per valandą: 2936.63
Sužaistos rankos per minutę: 48.94
Vidutinė partijos trukmė: 1,23 sekundės
Gyvo pokerio valandos (skaičiuojant 30 partijų per valandą): 783,10
Surinkta PokerStars FPP taškų: 22 784
Uždirbta: $7.65

VIDEO: Randy "nanonoko" Lew ♠ POKER GUINNESS WORLD RECORD AT PCA BAHAMAS 2012

VIDEO: PCA 2012: Record Setter Randy Lew


Įdomu, kad amerikietis, šeštadienį startavo pagrindiniame „PokerStars Karibų nuotykio“ turnyro  1A dienoje ir iškopė į antrąją dieną, kuri prasidės šį vakarą (pirmadienį).
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min