Dabar populiaru
Publikuota: 2019 vasario 7d. 12:45

Rekordas! „Žvejo Iššūkio“ prizinis fondas viršijo 180 tūkstančių eurų

Betsafe Žvejo Iššūkis / Gabrieliaus Jauniškio nuotr.
Betsafe Žvejo Iššūkis / Gabrieliaus Jauniškio nuotr.

Nuo sausio 31-osios sostinės „Olympic Casino“ pokerio klube vykstanti didžiausia Lietuvoje „Betsafe Žvejo Iššūkio“ serija eilinįsyk triuškina rekordus. Pagrindinis turnyras sulaukė rekordinio kiekio registracijų, kas lėmė gigantišką prizinį fondą ir iki šiol neregėtą laimėtojo laukiantį prizą. Jau aiškus 3 dienos išsodinimas.

Vasario 6d. sužaidus paskutinį startinį skrydį bendras įpirkų kiekis pasiekė 883. Praėjusiais metais nustatytas Lietuvos rekordas 737 liko toli už nugaros. Tiesioginius turnyro reportažus galite stebėti PokerNews LT portale.

Pernai nustatyta „Betsafe Žvejo Iššūkio“ pagrindinio turnyro prizinio fondo rekordo kartelė šiemet taip pat buvo tiesiog sutriuškinta. 2018 m. kovą buvo surinktas €136,345 prizinis fondas, o čempionui Vladimirui Menkovui atiteko €27,200. Tai buvo pirmasis gyvas pokerio turnyras Lietuvos istorijoje, perkopęs 100 tūkstančių eurų ribą.

Tuo tarpu 2019-ųjų turnyro prizinis fondas jį viršijo net 44 tūkstančiais. Viso šių metų „Žvejo Iššūkio“ pagrindinio turnyro žaidėjai į prizinį fondą sunešė €181,015. Tokių skaičių Lietuvos pokerio istorijoje nėra buvę. Prizus dalinasi 105 žaidėjai, o nugalėtojo laukia čempiono taurė ir €38 tūkstančius viršijantis apdovanojimas.

Pasibaigus startinių dienų maratonui tris vakarus žaidėjai kovėsi 2 etapo mūšiuose 2A, 2B ir 2C. Jų metu jau paaiškėjo pirmieji 45 prizininkai, o 60 pajėgiausių žaidėjų šįvakar, vasario 7-ąją, pratęs mūšį trečioje dienoje. Ją sužaidus žinosime 9 finalininkų vardus, kurie ir išsidalins prizinio fondo liūto dalį.

Visuose trijuose 2 etapo skrydžiuose po 35 žaidėjus užsitikrino vietas tarp prizininkų, o 36 vietoje kritę nelaimėliai pelnė „burbulo berniuko“ titulą bei simbolines žuveles. Be to, iki prizų dalybų pradžios 2A ir 2B dienose kritę žaidėjai dar turėjo šansą išmėginti save iš naujo paskutinėse startinėse dienose.

Tuo šauniai pasinaudojo Darius Narmontas, kuris 2A etape tapo „burbulo berniuku“, bet vėliau grįžo į žaidimą ir ne tik vėl pasiekė 2 etapą, bet 2C dienos pabaigoje įsitvirtino skrydžio lyderio pozicijoje.

Kiekvieną iš trijų 2 etapo skrydžių išgyveno po 20 žaidėjų, tad 3 dienoje susikaus 60 pajėgiausių turnyro žaidėjų. Bendroje įskaitoje D.Narmontą lenkia trys 2A ir 2B skrydžiuose geriausiai pasirodę kovotojai. Geltonais lyderio marškinėliais 3 etapo starte pasidabins 2B skrydyje nesustabdomas buvęs Paulius Vaitiekūnas.

„Betsafe Žvejo Iššūkio“ pagrindinio turnyro lyderiai:
1. Paulius Vaitiekūnas – 659,000
2. Raimundas Sapiega – 558,000
3. Karolis Narbutavičius – 485,500
4. Darius Narmontas – 481,500
5. Andrius Simonovičius – 383,000

Pagrindinio turnyro 3 etapo kova prasidės jau šįvakar, vasario 7-ąją, nuo 18:00. Be lyderių dešimtuke žengiančių žaidėjų čia netrūks ir daugelio kitų Lietuvos pokerio bendruomenėje puikiai pažįstamų veidų. Į kovą grįš šalies internetinio pokerio rekordininkas Andrius Bielskis, žaidimo veteranas Ričardas Vymeris, pokerio profesionalai Deividas Kvaselis, Kasparas Klezys, broliai Vladas ir Vincas Tamašauskai, Agnius ir Rūta Ismailovai. Kartu su Rūta trečiame etape dailiosios lyties garbę gins ir Svajūnė Vadopalaitė bei Karina Undžytė.

3 dienos išsodinimą ir visų žaidėjų žetonų kiekius galite rasti Betsafe pokerio bloge.

Pagrindinio turnyro finalas bus žaidžiamas vasario 9d. nuo 14 valandos. Vasario 8-ąją taip pat įvyks ir du svarbūs šalutiniai mūšiai – €55 įpirkos Damų turnyras ir €1,000 High Roller kova. Pernai šis turnyras sulaukė 53 įpirkų, o nugalėtojui Mantui Bagočiui atiteko solidus €12,600 prizas. Organizatoriai viliasi ir šiemet šiuos skaičius bent pakartoti. Visą serijos tvarkaraštį peržiūrėsite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:36
01:48
02:04

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min