Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2012 rugsėjo 21d. 13:10

WCOOP apžvalga: Renaldas Seibutis prisijungė prie lietuvių desanto Pasaulio internetiniame pokerio čempionate

Renaldas Seibutis / PokerStars.net nuotr.
Renaldas Seibutis / PokerStars.net nuotr.

Lietuvos krepšinio rinktinės narys Renaldas Seibutis sudalyvavo "PokerStars" kambaryje vykstančio Pasaulio internetinio pokerio čempionato (WCOOP) 1 050 dolerių įpirkos turnyre, tačiau suklupo dar prieš pradedant dalinti prizus. Būrys Lietuvos pokerio profesionalų prasibrovė į vėlyvas WCOOP turnyrų fazes, bet finalų nepasiekė. Geriau sekėsi užsienio pokerio žvaigždėms.

Kviečiame skaityti išsamią trijų paskutinių dienų WCOOP turnyrų apžvalgą. Per pastarąsias dienas į vėlyvas turnyrų fazes prasibrovė Karolis Grybauskas, Stanislovas Kavoliūnas, Evaldas Stanevičius, Dominykas Karmazinas ir Justas Semaška. Deja, visi tautiečiai baigė pasirodymus likus keliasdešimčiai žaidėjų, į didžiųjų prizų dalybas nepatekdami. Tuo tarpu JAV pokerio žvaigždė Justinas Bonomo iškovojo WCOOP trofėjų, o Kanados profesionalas McDonaldas ir „PokerStars Pro“ atstovė ispanė Ana Marquez tenkinosi mediniais medaliais – 4 vietomis.

Turnyras Nr.50: 1 050 dolerių įpirkos beribio Holdem pokerio turnyras

1 308 pokerio entuziastai suformavo 1 308 000 dolerių prizinį fondą, kurį pasidalino 153 etapo dalyviai. Po trijų žaidėjų dalybų didžiausias 193 tūkstančių dolerių prizas atiteko suomiui “muokari6”, o po 160 tūkstančių susižėrė portugalas “ziduart” ir danas “AlexKP”.

Bilietą į šį turnyrą dar birželio mėnesį „PokerStars.net“ kviestiniame pokerio turnyre laimėjęs Lietuvos krepšinio rinktinės žaidėjas Renaldas Seibutis taip pat išbandė savo jėgas internetinio pokerio plotmėje. Išgyvenęs ilgiau už daugiau nei pusę turnyro dalyvių atletas baigė pasirodymą 636 vietoje.

Du lietuviai prasibrovė tarp 70 žaidėjų, perkopusių pirmos dienos slenkstį, tačiau sužibėti finišo tiesiojoje mūsiškiams nepavyko. Justas Semaška finišavo 35-oje pozicijoje, iškovodamas 4 839 Dolerių prizą, o Norvegijoje gyvenantis Evaldas Stanevičius užėmė 24-ą vietą ir pelnė 5 493 dolerių apdovanojimą.

Turnyras Nr.56: 2 100 dolerių įpirkos bankoimito Omaha pokerio šešiaviečių stalų turnyras

519 Omaha pokerio meistrų panoro dalyvauti šiame aukštos įpirkos turnyre. 66 iš jų atsiriekė po gabalėli pyrago iš 1 038 000 prizinio fondo.

Šios pokerio rūšies žinovas iš Lietuvos Dominykas Karmazinas tarp gausaus būrio žaidėjų iškovojo 30 vietą ir pelnė 6 747 dolerių prizą.

Po trijų žaidėjų prizinio fondo dalybų didžiausias prizas atiteko Bulgarijai atstovaujančiam žaidėjui slapyvardžiu „Darreta“. Jis sąskaitą papildė 154 181 doleriu, o kiek vėliau iškovojo ir WCOOP apyrankę bei nugalėtojo titulą.

Turnyras Nr.55: 530 dolerių įpirkos beribio Holdem pokerio turnyras su atsipirkimais

744 pokerio mylėtojai šiame turnyre atsipirko 818 kartų, o 615 iš jų pasipildė žetonus ir suformavo 1 088 500 dolerių p[rizinį fondą, kurį kiek vėliau išsidalino 99 etapo dalyviai.

Stanislovas Kavoliūnas šį kartą nuėjo toliausiai iš mūsiškių ir už iškovotą 19 vietą savo sąskaitą papildė 5 442 doleriais.

Na, o pergalę šventė po „youaremelon“ pseudonimu besislepiantis žaidėjas iš Kanados, kuriam atiteko svaiginantis 199 739 dolerių apdovanojimas.

Turnyras Nr.54: 320 dolerių įpirkos beribio Holdem pokerio turnyras

Šį kartą mūšyje susirėmė 1 594 pokerio entuziastai, kurie suformavo 478 448 dolerių dydžio prizinį fondą. 216 stipriausių žaidėjų papildė prizininkų sąrašą.

Lietuviams ir vėl pritrūko vos kelių žingsnių iki finalo ir didžiųjų prizų. Karolis Grybauskas finišavo 17 vietoje ir iškovojo 2 151 dolerį.

Po trijų žaidėjų banko dalybų didžiausias prizas, o vėliau ir nugalėtojo titulas bei WCOOP apyrankė atiteko Bulgarijos atstovui „Ned_bg“, kuris savo pokerio kapitalą papildė 66 453 doleriais.

Turnyras Nr.53: 320 dolerių įpirkos banko limito Omaha Hi/Lo pokerio turnyras

932 Omaha pokerio gerbėjai užsiregistravo šiame turnyre, o 117 iš jų išsidalino 279 600 dolerių prizinį fondą. Pergalę ir šį kartą šventė Rusijos atstovas – „Vlad_Radimov“, kuriam atiteko 50 328 dolerių prizas ir WCOOP apyrankė.

Prie finalinio stalo šiame turnyre sėdosi ir „PokerStars Pro“ komandos atstovė Ana Marquez. Jis sugebėjo pasiekti 4 vietą ir pelnyti 20 271 dolerio prizą.

Tautietis, pasivadinęs „neblogas“, nukeliavo toliausiai tarp lietuvių. Jis finišavo 72-as, susižerdamas 754 dolerius. Į stipriausiųjų šimtuką taip pat pateko Augustas Navickas ir Dominykas Karmazinas, užėmę atitinkamai 91 ir 99 vietas.

Turnyras Nr.52: 215 įpirkos beribio Holdem pokerio su dideliais ante turnyras

16 iš 2164 šio etapo dalyvių pasiekė antrąją turnyro dieną ir tęsė kovą dėl pagrindinio prizo kuriame – 69 248 doleriai. Viso prizinį turnyro fondą sudaro 432 800 dolerių, kuriuos pasidalino 288 ištvermingiausi žaidėjai.

Mūsiškių antrosios dienos žaidėjų tarpe nebuvo, o didžiausią prizą lietuvių tarpe šįsyk iškovojo Nerijus Tamošauskas, kuriam už 129 vietą atiteko 584 doleriai.

Sužaidus antrąjį turnyro etapą paaiškėjo, kad nugalėtojo laurų vainiku pasipuoš suomis slapyvardžiu „jobetzu“. Pokerio žvaigždė iš Kanados Mike McDonaldas finišavo 4 pozicijoje ir iškovojo 26 833 dolerius.

Turnyras Nr.51: 215 dolerių įpirkos beribio Holdem pokerio turnyras su vienu atsipirkimu ir pasipildymu

1 112 pokerio entuziastų šiame turnyre atliko 765 atsipirkimus ir 624 pasipildymus, taip suformuodami pusės milijono dolerių prizinį fondą, kurį tarpusavyje išsidalino 144 stipriausieji.

Po dviejų žaidėjų banko dalybų tarp pirmos ir antros vietos laimėtojų liko tik nedidelis skirtumas. Antrąją vietą iškovojęs britas “INSHALAS82” pelnė 74 733 dolerius, o triumfavęs „Alexx Porter“ iš Rusijos savo sąskaitą papildė 76 227 doleriais. Tiesa, pastarajam atiteko WCOOP trofėjus ir titulas.

Didžiausią prizą lietuvių tarpe iškovojo žaidėjas pasivadinęs „Griefer25“, kuriam už pasiektą 107 poziciją atiteko 1 000 dolerių.

Turnyras Nr.49: 530 dolerių įpirkos Razz pokerio turnyras

Keturi mūsiškiai išbandė jėgas šiame etape, tačiau nė vienam jų nepavyko pasiekti prizų. Iš viso į turnyrą užsiregistravę 387 žaidėjai suformavo 193 500 dolerių prizinį fondą, kurį pasidalino 56 Razz pokerio meistrai.

Pergalės šampaną šį kartą iššovė JAV pokerio žvaigždė Justinas Bonomo, žaidžiantis po slapyvardžiu „ZeeJustin“, kuriam atiteko 36 765 dolerių prizas.

Finalinio stalo burbulo berniuku tapo per žingsnį nuo didžiųjų prizų suklupęs „PokerStars Pro“ komandos narys Andre Akkari. Jis savo laimėjimus papildė 3 144 doleriais.

Turnyras Nr.48: 320 dolerių įpirkos beribio Holdem ir banko limito Omaha pokerio turnyras

1 132 pokerio entuziastai, užsiregistravę šiame turnyre, suformavo 339 600 dolerių prizinį fondą, kurį kiek vėliau pasidalino 144 žaidėjai.

Auksu šį kartą pasipuošė „mookstar“ slapyvardžiu besidengiantis žaidėjas iš Kanados, kuris savo pokerio sąskaitą papildė 59 362 doleriais.

Lietuvis, slapyvardžiu „h4tefulltilt“, finišavo 106 vietoje ir laimėjo 679 dolerius. Nedaug nuo jo atsiliko ir S.Kavoliūnas, kuris už iškovotą 117 poziciją pelnė 645 dolerius.

Turnyras Nr.46: 320 dolerių įpirkos beribio Holdem pokerio dvigubo šanso turnyras

22 iš 2 218 žaidėjų, startavusių šiame WCOOP etape, pasiekė antrąją mūšio dieną, kur nesustabdomas buvo Panamos atstovas „Puropoker“. Būtent jam atiteko pagrindinis prizas -139 104 doleriai.

WCOOP serija finišuoja jau šį savaitgalį, tad laiko lieka visai nedaug. Visgi, tikimės, kad Lietuvos profesionalai nenuleis rankų ir finišo tiesiojoje dar sudrebins internetinio pokerio padangę.

Norite pirmieji sužinoti svarbiausias pokerio pasaulio naujienas? Prisijunkite prie mūsų socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twitter“ – „15min Pokeris“ ir @Pokeris15min

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Verslas

Top 100 darbdavių: vieniems darbuotojams – nė minimumo, o kitiems – dešimtys tūkstančių

Aktualu

Baltų dievai Lietuvos Seimo krepšininkams nepadėjo – Naisiuose visus triuškino Estijos valdžios atstovai

24sek

Tarp 25-ių geriausių visų laikų Europos krepšininkų – trys lietuviai, bet Sabas tik aštuntas

Aktualu

Donaldas Trumpas: susitikimas su Kim Jong Unu vis dar gali įvykti birželio 12 d.

Kultūra

V.Papievis: turbūt niekada nepatyriau tokio skaitymo malonumo kaip vaikystėje

Verslas

TOP 10 atlyginimų vidurkių Lietuvoje: balandį darbuotojus džiugino premijos

15min recenzija Kultūra

Naujasis Baltijos šokis'18: keturios neįpareigojančių pokalbių rūšys

Šią pilį Prancūzijoje galima laimėti loterijoje už 11 eurų

Aktualu

Strasbūro teismas kitą savaitę skelbs sprendimą dėl spėjamo CŽV kalėjimo Lietuvoje

Vardai

15min ir BNS vadovas Ramūnas Šaučikovas susituokė su Toma Butikaite

Naujasis atrakcionas leis pajusti „Formulė 1“ lenktynių greitį

Sportas

Tik paskelbtas pasaulio futbolo čempionato himnas susilaukė kritikos

Verslas

„Luminor“ niekaip neišsprendžia techninių problemų: „Tai yra išskirtinė situacija mūsų banke“

Aktualu

3 vaikų motinos V.Šestelinskajos dingimo užkulisiai: vyras jai grasindavo, bet paskutinėmis dienomis pagerėjo

Pasaulis kišenėje

Pamatyk Lietuvoje: dienos maršrutas Lietuvos „apendikse“

Vardai

Seksualine prievarta kaltinamas Holivudo prodiuseris H.Weinsteinas pasidavė Niujorko policijai

Vardai

Vienai turtingiausių moterų J.Blažytei brangiausias aksesuaras – Vytis: „Visada ilgiuosi Lietuvos“

24sek

Sujudimas „Nevėžyje“: žaidėjai grasino nežaisti prieš „Žalgirį“

Verslas

Mokslo ir verslo sąveikos rezultatas – išskirtinio skonio skanėstai

Aktualu

Druskininkų keltuvuose maždaug valandai buvo įstrigę žmonės

Naujienos

Verslas

Top 100 darbdavių: vieniems darbuotojams – nė minimumo, o kitiems – dešimtys tūkstančių

Aktualu

Baltų dievai Lietuvos Seimo krepšininkams nepadėjo – Naisiuose visus triuškino Estijos valdžios atstovai

24sek

Tarp 25-ių geriausių visų laikų Europos krepšininkų – trys lietuviai, bet Sabas tik aštuntas

Aktualu

Donaldas Trumpas: susitikimas su Kim Jong Unu vis dar gali įvykti birželio 12 d.

Kultūra

V.Papievis: turbūt niekada nepatyriau tokio skaitymo malonumo kaip vaikystėje

Verslas

TOP 10 atlyginimų vidurkių Lietuvoje: balandį darbuotojus džiugino premijos

15min recenzija Kultūra

Naujasis Baltijos šokis'18: keturios neįpareigojančių pokalbių rūšys

Šią pilį Prancūzijoje galima laimėti loterijoje už 11 eurų

Aktualu

Strasbūro teismas kitą savaitę skelbs sprendimą dėl spėjamo CŽV kalėjimo Lietuvoje

Vardai

15min ir BNS vadovas Ramūnas Šaučikovas susituokė su Toma Butikaite

Naujasis atrakcionas leis pajusti „Formulė 1“ lenktynių greitį

Sportas

Tik paskelbtas pasaulio futbolo čempionato himnas susilaukė kritikos

Verslas

„Luminor“ niekaip neišsprendžia techninių problemų: „Tai yra išskirtinė situacija mūsų banke“

Aktualu

3 vaikų motinos V.Šestelinskajos dingimo užkulisiai: vyras jai grasindavo, bet paskutinėmis dienomis pagerėjo

Pasaulis kišenėje

Pamatyk Lietuvoje: dienos maršrutas Lietuvos „apendikse“

Vardai

Seksualine prievarta kaltinamas Holivudo prodiuseris H.Weinsteinas pasidavė Niujorko policijai

Vardai

Vienai turtingiausių moterų J.Blažytei brangiausias aksesuaras – Vytis: „Visada ilgiuosi Lietuvos“

24sek

Sujudimas „Nevėžyje“: žaidėjai grasino nežaisti prieš „Žalgirį“

Verslas

Mokslo ir verslo sąveikos rezultatas – išskirtinio skonio skanėstai

Aktualu

Druskininkų keltuvuose maždaug valandai buvo įstrigę žmonės

Vardai

Žinau, ką renkuosi

Atnaujinkime namus

Video

Metas rinktis

Maistas

Laikas griliui

Išlaikyk atostogų ritmą

Remontas be nervų

Sveikata

Automobilių švaros centras AINAVA

Ryškiems įvarčiams

Pasaulis kišenėje

Sulčių nauda

Naujas regėjimas

Unicef vaikų bėgimas „Už kiekvieną vaiką“

Renginių gidas

Parašykite atsiliepimą apie 15min