Dabar populiaru
Publikuota: 2020 balandžio 27d. 17:35

„Spring Added Battle“ turnyruose – per €1,000 pridėta papildomai kiekvieną savaitę

asociatyvi nuotr.
Interneto pokeris / asociatyvi nuotr.

Pastarąjį mėnesį „Betsafe“ kambaryje vykusią „Weekly Series of Poker“ seriją keičia „Spring Added Battles“ mūšiai, kurių prizinius fondus patrauklesniais daro organizatorių papildomai pridėtos sumos. Svarbiausias mūšis įprastai vyks sekmadienio vakare.

Pavasarinio pokerio turnyrų veiksmo internete bus dar daugiau. Weekly Series of Poker“ festivalis baigėsi, bet daugelis jo metu išpopuliarėjusių turnyrų išlieka. Ir jei „Weekly Series“ metu visas organizatorių dėmesys bei papildomos lėšos buvo skiriamos sekmadieniniam savaitės finalui, tai nuo šiol papildomai į prizinius fondus įneštais pinigais žaidėjai galės džiaugtis kasdien.

Kasdien nuo pirmadienio iki šeštadienio 20:00 prasidės „Spring Added Battle“ turnyrai su €1,250 garantijomis ir kiekviename jų į prizinį fondą rengėjai papildomai pridės po €100. Pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį šių turnyrų įpirka bus €5, tuo tarpu antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais starto vertė bus €10.

Be to, kasdien į „Spring Added Battle“ varžybas bus galima patekti ir ženkliai pigiau – per 17:00 startuojančius atrankinius turnyrus, kurių įpirkos atitinkamai bus €0,50 arba €1.

Sekmadienio tvarkaraštis nesikeičia. Viską vainikuos 20:00 prasidedantis €25 įpirkos „Sunday Spring Added Battle“ mūšis su €3,000 garantija bei €500, pridėtais papildomai. Į svarbiausią savaitės turnyrą patekti bus galima ir per 17:00 prasidedančią €3,30 įpirkos atranką, kurioje garantuojamos 25 vietos svarbiausiame savaitės turnyre.

Niekur nedingsta ir daug populiarumo sulaukę „€3,30 Daily Special“ turnyrai, prasidedantys 19:00. Jie įprastai vyks nuo pirmadienio iki šeštadienio ir kaskart žaidėjai išsidalins ne mažiau €1,000. Be to, į šiuos turnyrus galima patekti ir neinvestavus visiškai nieko – per 16:00 prasidedantį „Daily Freebuy“ satelitą, kur bent 15 žaidėjų gaus vietas „Daily Special“ varžybose.

Visuose „Spring Added Battle“ bei „Daily Special“ turnyruose žaidėjai turi atsipirkimų ir pasipildymų opcijas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

00:14
00:57
01:32

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min