Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 18d. 13:48

Vladas Tamašauskas startuoja su nauja pokerio tinklalaide „Viskas Galvoj“

Pokerio profesionalas Vladas Tamašauskas pristato naują medijos projektą – tinklalaidę „Viskas Galvoj“, kur planuoja kalbėti apie žmogaus mąstymo subtilybes. Pirmojo epizodo svečias – Lietuvos pokerio pirmūnas Laurynas Levinskas.

Paskutiniu metu Lietuvos pokerio bendruomenėje tikrai gausiai užderėjo įvairiausių medijos projektų. Pirmasis ledus judinti pradėjo šalies internetinio pokerio rekordininkas Andrius Bielskis su savo tinklalaide „Pliusinė sesija, paskutiniu metu daug interaktyvių projektų įnicijuoja „pokeriomokykla.com“, Aleksandras Januškevič, žinomas pseudonimu „StorasSushis“ pradėjo reguliarias pokerio sesijų transliacijas „Twitch“ platformoje, kas taip pat paskatino veiklą pradėti ir keletą kitų „streamerių“. Dabar prie šios bangos jungiasi ir bendruomenėje tikrai puikiai žinomas pokerio meistras Vladas Tamašauskas, kuris pradeda savo video pokalbių projektą „Viskas Galvoj“.

Beje, Vladas Tamašauskas praėjusią savaitę jau minėtoje tinklalaidėje „Pliusinė sesija“ išdavė, kad būtent A.Bielskio iniciatyva paskatino jį išmėginti jėgas panašiame formate. Jis pasakojo, kad „Viskas Galvoj“ konceptas – kalbėtis apie žmogaus psichologija, gilintis į mąstymo procesus siekiant sėkmės ir komfortabilios psichologinės būsenos. V.Tamašauskas užsiminė, kad savo tinklalaidėje ateityje tikisi kalbinti ne tik pokerio pasaulio atstovus, bet didelė dalis pokalbių visgi bus susiję su pokeriu.

Pirmojo „Viskas Galvoj“ epizodo svečias – vienas sėkmingiausių Lietuvos pokerio profesionalų ir artimas V.Tamašausko draugas Laurynas Levinskas, kurį paskutiniais metais internete galima stebėti nuolat kovojant $10,000 ar net $25,000 įpirkų turnyruose. Jūsų dėmesiui – pokerio meistrų pokalbis apie psichologiją, savęs pažinimą ir mentalinę būseną, reikalingą norint siekti aukščiausių rezultatų tiek pokeryje, tiek gyvenime.

VIDEO: ''Viskas Galvoj'' #01 Laurynas Levinskas apie pokerio karjerą, psichologiją, išradingą tobulėjimą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

04:05
02:52
00:26

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min