Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 rugsėjo 27d. 14:17

Europos Sąjungos teisingumo institucijos užkirto kelią internetinių žaidimų monopolių kūrimui

Europos Sąjungos teisingo institucijos užkirto kelią internetinių žaidimų monopolių kūrimui
Europos Sąjungos teisingo institucijos užkirto kelią internetinių žaidimų monopolių kūrimui
Europos Sąjungos teisingumo teismas nusprendė, kad draudimas kitataučiams naudotis tarptautinių operatorių teikiamomis internetinių pokerio žaidimų paslaugomis, tam tikrose valstybėse, prieštarauja ES įstatymams ir konstitucijai.

Dar 2006 metais Italijos vyriausybės sprendimu, šioje valstybėje buvo užblokuoti šimtai internetinio pokerio ir internetinių lošimų puslapių, veikliais palikus tik vietinių operatorių svetaines. Tą kartą valdininkai savo sprendimą pagrindė tuo, kad „buvo stengiamasi apsaugoti Italijos žaidėjus nuo tarptautinių sukčių“. Tokio sprendimo kritikai laikėsi kiek kitokios nuomonės. Pasak jų, tai tebuvo bandymas „išlaikyti 2 milijardų eurų metinės vertės internetinių pokerio žaidimų ir lošimų monopolį“. 

Po keletą metų trukusio teismų maratono, ESTT paskelbė, kad tokie Italijos vyriausybės sprendimai ir veiksmai prieštaravo ES įstatymams ir buvo neteisėti. „Remiantis ES įstatymais ir nuostatomis, nė viena valstybė neturi teisės uždaryti savo internetinių žaidimų ir lošimų rinkos, nuo kitų valstybių narių teritorijoje registruotų ir licencijuotų operatorių. Tačiau, bet kuri valstybė narė, turi teisę reikalauti įsigyti atskirą licenziją, kuri galiotų konkrečios šalies teritorijoje“.

Norite pirmieji sužinoti svarbiausias pokerio pasaulio naujienas? Prisijunkite prie mūsų socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twitter“ – „15min Pokeris“ ir @Pokeris15min

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min