2018 11 26

Matas Cimbolas pasiekė finalą GUKPT „Grand Final“ mūšyje

Londone vykusiame „Grosvernor UK Poker Tour“ (GUKPT) Didžiąjame finale solidžiai pasirodė Matas Cimbolas. Lietuvis prasibrovė iki pagrindinio turnyro finalo ir pelnė 15 000 svarų sterlingų prizą.
Matas Cimbolas / organizatorių nuotr.

GUKPT „Grand Finale“ pagrindiniame turnyre 2140 svarų įpirką (apie 2 400 €) žaidėjai sumokėjo 325 kartus, sunešdami 650 tūkstančių svarų prizinį fondą.

Matas Cimbolas į lyderių tarpą išsiveržė po antrosios dienos ir vakar vykusį finalinį etapą pradėjo antras pagal žetonus. Lietuvis pozicijų neužleido iki pat devynviečio finalinio stalo starto.

Deja, finale lietuvio kova buvo gerokai trumpesnė nei norėtųsi – jis pergyveno vos vieną oponentą.

Lemiamoje partijoje SB pozicijoje M.Cimbolas su 8♠8♣ gynėsi nuo BU pozicijos atakos, o Benas Morrisonas BB atliko didžiulį permušimą. Lietuvis kiek pamąstęs sustūmė viską (apie 50BB), bet akimirksniu atsakęs varžovas atvertė A♦A♠.

Bendrosios kortos M.Cimbolo neišgelbėjo ir jis finišavo 8 vietoje, pelnydamas 15 000 svarų (beveik 17 000 €)

Tuo tarpu varžybų nugalėtoju tapo prancūzas Jerome'as L'Hostis, kuriam atiteko solidus 140 tūkstančių svarų laimėjimas.