Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2020 03 03, 18:49

Matas Cimbolas pasiekė WPT L.A. Poker Classic 4 etapą

Pernai didžiausią karjeros laimėjimą Los Andžele iškovojęs pokerio profesionalas Matas Cimbolas šiemet bandys rezultatą kartoti. Lietuvis prasibrovė iki prizų ir tęsia kovą Pasaulio pokerio turo (WPT) „Los Angeles Poker Classic“ pagrindiniame turnyre.
Matas Cimbolas / organizatorių nuotr.
Matas Cimbolas / organizatorių nuotr.

Lietuvos pokerio pirmūnas Matas Cimbolas prieš metus sudrebino pokerio pasaulį, kai per kovo mėnesį dviejuose prestižiniuose turnyruose pasiekė top3 ir bendrai pelnė virš $1,2 milijono prizinių. Viskas prasidėjo WPT LAPC varžybomis, kur Matas pelnė sidabrą ir svaiginantį $646,930 laimėjimą. Po istorinio mėnesio pokerio profesionalas davė išsamų vaizdo interviu pokerio žurnalistui Gaudriui Dzikarui.

Dabar mūsiškis vėl kaunasi WPT LAPC $10,000 įpirkos pagrindiniame turnyre ir jau užsitikrino vietą tarp prizininkų bei šansą, pernykštį rezultatą pakartoti ar net pagerinti. Šiemet į vienu prestižiškiausių WPT etapų laikomą LAPC užsiregistravo 490 žaidėjų, prizinį fondą dalinasi 62 stipriausi dalyviai, o nugalėtojo laukia apvalutėlaitis $1 milijonas.

Matas itin solidžiai pasirodė jau pirmame etape, kurio metu startinį 30,000 žetonų kiekį pakėlė iki 163,000. Tokia varžybų pradžia garantavo 6-ąją lyderių lentelės vietą.

Antras etapas buvo banguotesnis, o jo pabaigoje lietuvis įsitaisė kažkur lentelės viduryje su 225,000 turnyro valiutos. Viso iki 3 dienos prasibrovė 102 žaidėjai, tad būtent jos metu buvo sužaista burbulo fazė.

Atrodė, kad M.Cimbolui iki prizų išgyventi nepavyks. Po nesėkmingo starto vienu metu jam buvo likę vos 8 privalomieji statymai (BB). Bet lietuvis nenuleido rankų ir sugebėjo atsitiesti, kelis kartus pasidvigubinti ir sėkmingai prasibrauti į prizininkų gretas. Deja, įsitvirtinti turnyre rimčiau 3 dienos metu nepavyko.

Lietuvis pasiekė 4 varžybų etapą, bet yra vienas autsaiderių. Šiąnakt pratęsęs kovą Matas turės 130,000 apvaliųjų, kas sudarys 13BB. Tai penkta mažiausia žetonų krūvelė tarp išgyvenusių žaidėjų.

4 dieną pasiekė 39 pretendentai į titulą. Kiekvienas jų jau užsitikrino bent $24,375 prizą, tuo tarpu net 8 finalininkai pelnys bent šešiaženklius prizus. Pirmauja indų kilmės amerikietis Balakrishna Paturas, kurio sąskaitoje 2,289,000 žetonų.

WPT LAPC $10,000 pagrindinio turnyro 4 etapo apžvalgą kviečiame skaityti rytoj.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min