Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nauja pokerio turnyrų rūšis: naujovę pristatė ir įgyvendino Roberto Romanello

Roberto Romanello
cardplayer.com nuotr. / Roberto Romanello
Šaltinis: 15min
0
A A

Velso pokerio pasididžiavimas Roberto Romanello pokerio bendruomenei pristatė naują pokerio turnyrų rūšį. Trijų pakopų įpirkos leis į kovą viename ringe stotį tiek aukštų įpirkų meistrams, tiek žemesnių pokerio lygų žaidėjams. Naujos rūšies turnyro prizininkų sąrašą papildė ir lietuvis.

Pokerio grupė „Facebook“. Prisijunk ir tu, spausk LIKE.

Notingame įsikūrusiame pokerio klube „Duskl Till Dawn“, Pasaulio pokerio turo (WPT) čempionas Roberto Romanello pristatė naują pokerio turnyrų rūšį. Daugiasluoksnio prizinio fondo (Angl. Multi-prize pool) turnyrai pasižymį tuo, kad juose gali dalyvauti skirtingus pokerio kapitalus valdantys žaidėjai. 

Šiuose turnyruose, pokerio entuziastai gali rinktis vieną iš trijų įpirkų, pavyzdžiui 25, 50 arba 100 dolerių. Trys priziniai fondai sudaromi tokiu principu: žaidėjai sumokėję 25 dolerių įpirką pretenduoja tik į pirmojo prizinio fondo apdovanojimus. Tuo tarpu antrąją įpirkų pakopą pasirinkusių žaidėjų pinigai paskirstomi šiek tiek kitaip. 25 doleriai keliauja į bendrą katilą, kuriame jau sudėtos pirmos pakopos įpirkų lėšos, o likusi suma pervedama į papildomą prizinį fondą, į kurį nepretenduoja žaidėjai sumokėję 25 dolerių įpirką. Tokios pat taisyklės galioja ir trečiosios pakopos žaidėjams. 25 doleriai įkrenta į pirmojo prizinio fondo katilą, dar 25 doleriai paskirstomi antrosios pakopos prizininkams, o likusi 50 dolerių suma sudaro trečiąjį prizinį fondą, kurį dalinsis tik aukščiausios įpirkos klubo nariai. 

Jeigu nutinka taip, kad turnyro nugalėtoju tampa žaidėjas sumokėjęs pirmos pakopos įpirką, jo prizą sudaro visi 25 dolerių įpirkos žaidėjų pinigai, dalis 50-ies ir dalis 100 dolerių įpirkų. Tuo tarpu turnyrą laimėjusiam trečiojo įpirkų lygio atstovai susižerią viską. 

Pokerio klube „Dusk Till Dawn“ sužaisti jau du tokios struktūros turnyrai. Sėkmingai startavus pirmajam turnyrui, kuris vyko dar sausio pradžioje, praėjusią savaitę klube surengtas dar vienas analogiškas turnyras. Čia pokerio entuziastai galėjo rinktis iš trijų siūlomų įpirkų 50, 100 ir 200 svarų sterlingų. Iš viso kovoje užsiregistravo 248 žaidėjai, kurie suformavo 29 500 svarų sterlingų prizinį, vos 500 svarų sterlingų mažiau nei garantuotas 30 000 svarų sterlingų prizinis fondas. 

Stipriausiųjų turnyro dalyvių devynetą pasiekė ir lietuvis Mindaugas Bacevičius. Jis dalyvavo kovoje dėl pirmos ir antros pakopos prizų. Užėmęs aštuntą vietą, mūsiškis pelnė 349,66 svarus sterlingų iš pirmojo prizinio fondo ir papildomus 250,58 iš antrojo, taigi iš viso jo sąskaitoje 600,51 svaras sterlingų. 

Nugalėtojo titulą šį kartą iškovojo Didžiosios Britanijos pokerio veteranas Michaelas Wernickas. Jis į turnyrą įsipirko už 200 svarų sterlingų, tad jam atitekusį prizą sudarė visų trijų lygių žaidėjų pinigai. Bendroje sumoje veteranui atiteko 8254 svarai sterlingų. Laimėtojas labai džiaugėsi pavykusiu turnyrų, o naująją kovos struktūra apibūdino kaip „revoliucine“, teigdamas, „kad būtent tokio veiksmo jau seniai reikėjo pokerio bendruomenei“.

Norite pirmieji sužinoti svarbiausias pokerio pasaulio naujienas? Prisijunkite prie mūsų socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twitter“ – „15min Pokeris“ ir @Pokeris15min

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min