Dabar populiaru
Publikuota: 2012 liepos 25d. 18:40

Nekomercinio pokerio gigantė „Zynga“ žada įsilieti į tikrų pinigų pokerio rinką

Nekomercinio pokerio kompanija "Zynga" keičia savo strategiją
zyngapokerchip.com / Nekomercinio pokerio kompanija "Zynga" keičia savo strategiją

Nekomercinio internetinio pokerio gigantas „Zynga“ prakalbo apie ambicingus planus įsilieti į tikrų pinigų internetinio pokerio rinką. Po ilgo laiko ir kalbų apie tai, kad kompanija visiškai patenkinta savo statusu rinkoje, „Zynga“ vadovai nusprendė išbandyti jėgas realių pinigų pokerio žaidimuose.

„Zynga“ per keletą metų tapo nekomercinio pokerio sinonimu. Pradėjusi veiklą „Facebook“ socialinio tinklapio platformoje, kompanija rengianti nekomercinio internetinio pokerio žaidimus netruko išpopuliarėti ir tapti rinkos lyderiu.

Iki šiol kompanijos vadovai teigė esą visiškai patenkinti savo užimomis pozicijomis ir pajamomis gaunamomis iš reklamos ir virtualių gėrybių pardavimų. Tačiau prieš keletą mėnesių tokia „Zynga“ vadovų pozicija pasikeitė. Jau praėjusį sausį pasklido kalbos, kad kompanija veda diskusijas dėl galimo perėjimo prie realių pinigų pokerio žaidimų su keliais galimais partneriais. 

Šiuo metu „Zynga“ yra vienas iš šešių kandidatų pretenduojančių įsigyti „Ongame“ tinklą. Rinka besidominčiu analitikų teigimu, ši kompanija yra realiausias pretendentas perimti „Ongame“ nuosavybės teisęs iš internetinio pokerio kompanijos „bwin.party“. 

Keletas internetinio pokerio platformas ruošiančių kompanijų jau pateikė „Zynga“ vadovams savo pasiūlymus dėl tokios platformos paruošimo būtent jiems. Tarp jų „GTECH G2“ ir „Playtech“. Tačiau oficialių žinių apie konkrečius susitarimus ar terminus nėra.

Neseniai kompanija atsiskyrė nuo socialinio tinklo „Facebook“ ir įgijo finansinę nepriklausomybę, o korporacijos vadovas Markas Pincusas pareiškė, kad: „Realių pinigų žaidimai puikiai tinka „Zynga“ koncepcijai ir numatoma tokius žaidimus rengti ateityje“. 

Norite pirmieji sužinoti svarbiausias pokerio pasaulio naujienas? Prisijunkite prie mūsų socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twitter“ – „15min Pokeris“ ir @Pokeris15min

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min