Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„PokerStars“ atsakys į klausimus apie pokerį, kuriuos seniai norėjote užduoti (tačiau bijojote klausti)

Pokeris
Pokeris
Šaltinis: 15min
0
A A

Tiek pokerio naujokai, tiek labiau patyrę žaidėjai, be abejonės, žaisdami susiduria su situacijomis, kuriose jaučiasi nejaukiai vien todėl, kad dėl patirties stokos nežino kaip elgtis. O dar nesmagiau tai, kad netgi tie, kurie siekia tobulėti ir ieško atsakymų į savo klausimus ne visada turi kur kreiptis pagalbos. „PokerStars“ pasitelkdami į pagalbą savo patirtį ir profesionalų komandą siekia pagerinti situaciją. „EverythingPoker.com“ – taps vieta, kur įvairių lygių žaidėjai atras atsakymus į daugelį jiems rūpimų klausimų.

Naujajame puslapyje bus patalpinti trylika video įrašų, kuriuose pokerio profesionalai atskleis paslaptis, padėsiančias pokerio žaidėjams gerokai patobulinti savo žaidimą. Video serija padalinta į dvi dalis, kuriose atsakymus į sau rūpimus klausimus ras tiek pokerio naujokai, tiek patyrę žaidėjai. Pastarieji praleisdę pradinius įrašus galės nerti tiesiai į antrąją dalį, kurioje ras itin vertingų patarimų nuo „PokerStars“ ir geriausiu pasaulio pokerio žaidėjų.

„PokerStars“ TV redakcijos vadovas Neilas Morrisas apie naująjį projektą pasakojo: „Bet kuris pokerio žaidėjas, kuris sako jog visai nesvarbu laimėjai ar pralaimėjai pokerio turnyrą – svarbu jog jame dalyvavai, greičiausiai yra pralaimėtojas. Savaime aišku jūs galite mėgautis pokerio žaidimu, kai žaidžiate geroje kompanijoje, tarp gerų žaidėjų, tačiau, vis tik pokeris yra proto žaidimas, kuriame turite rasti iššūkį, pademonstruoti profesionalumą ir, galų gale, laimėti.

„PokerStars“ rūpinasi savo žaidėjais, todėl, mes buvome sau užsibrėžę tikslą, sukurti tokį šou, kurį žiūrintys naujokai susipažintų su tokiu pokeriu, koks jis išties yra. O labiau patyrę žaidėjai, stebintys šou, atrastų atsakymus į klausimus, į kuriuos neatsako jokia kita pokerio strategijos laida ar internetinis tinklapis. Viso šito pasekoje ir atsirado "EverythingPoker.com" ir šio tinklapio šūkis – "Viskas, ką norėjote sužinoti apie pokerį, bet bijojote paklausti.“

Visa projekto metu pateikiama informacija bus išskaidyta nedideliais komponentais tam, kad pradedantiejį žaidėjai nebūtu užbombarduoti informacija. Taip pat, visa medžiaga verčiama į 15 skirtingų pasaulio kalbų tam, kad kiek įmanomą daugiau žaidėjų visame pasaulyje galėtu pasinaudoti "EvertythingPoker.com" surinkta informacija ir patirtimi.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Pokeris
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min