Dabar populiaru
Publikuota: 2014 kovo 4d. 08:15

„PokerStars Online“ komandą papildė netradicinių pokerio rūšių meistrai ir Andre Coimbra širdį pavergusi gražuolė

Andre Coimbra ir Katerina Malasidou
pokerstarsblog.com nuotr. / Andre Coimbra ir Katerina Malasidou

Internetinio pokerio rinkos lyderio „PokerStars“ kambario profesionalų rinktinių gretos plečiasi. Trys nauji nariai papildė „PokerStars Online“ komandos narių sąrašą. Visiems naujokams teko nelengva užduotis, įveikti net kelis šimtus paraiškas dėl patekimo į rinktinę pateikusių oponentų.

Remiantis svetainės „PokerStarsBlog.com“ duomenimis, net 500 žaidėjų, pasiekę „Supernova Elite“ statusą „PokerStars“ kambaryje, kas yra būtina sąlyga, norint pretenduoti į „PokerStars Online“ komandą, pateikė prašymus dėl rėmimo sutarties. Po ilgų svarstymų ir debatų vos trys iš jų išgirdo geras naujienas.

Vienintelė dama, šį kartą patekusi į rinktinę, yra Katerin Malasidou. Šiai pokerio ledi adaptuotis prie atsakomybės atstovauti pajėgiausią pokerio rinktinę pasaulyje yra bene lengviausia iš naujokų. Jau kurį laiką K.Malasidou artimai bendrauja su „PokerStars Online“ komandos žvaigžde Andre Coimbra. Graikės sąskaitoje – toli gražu ne vien pokerio žvaigždės širdies pavergimas. Mergina žaidimu susidomėjusi jau seniai. Ilgą laiką jį vedė pokerio tinklaraštį, už ką 2013 metais buvo apdovanota kaip geriausio moteriško pokerio tinklaraščio autorė. K.Malasidou dažniausiai galima sutikti prie „Hyper Turbo“ struktūros pokerio turnyrų stalų. Kad tapusi „PokerStars Online“ ambasadore ji tikrai nepritrūktų laiko mylimai veiklai, mergina ryžosi atsisakyti nuolatinio darbo.

„Mati312“ slapyvardžiu „PokerStars“ kambaryje atpažįstamas Matthiasas Brandetas pokerio bendruomenėje yra pagarsėjęs kaip Razz, Badugi ir 2-7 pokerio rūšių meistras. Jau kurį laiką internetinio pokerio bendruomenė pripažįstą jį, kaip geriausia fiksuoto limito žaidimų meistrą. Vaikinas yra įgijęs informacinių technologijų specialisto išsilavinimą, o laisvalaikiu mėgaujasi muzikos kūrimu.

Paskutinis komandos naujokas šį kartą yra Luka Kovačas. „LukaSteel“ slapyvardžiu „PokerStars“ kambaryje pasivadinęs žaidėjas jau seniai yra užsigarantavęs gerą vardą tarp kolegų. Niekuomet jokio kito darbo nedirbęs profesionalas meistriškai laviruoja limituoto Holdem pokerio ringe. Tam, kad sugebėtų susikurti tai ko troško, L.Kovačui tereikėjo vieną sykį atlikti pinigų pervedimą į asmeninę „PokerStars“ kambario sąskaitą, nuo tada jo kapitalui nebuvo iškilusi nė menkiausia grėsmė. Pinigų kiekis sąskaitoje stabiliai augo ir tebeauga iki šiol.

Norite pirmieji sužinoti svarbiausias pokerio pasaulio naujienas? Prisijunkite prie mūsų socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twitter“ – „15min Pokeris“ ir @Pokeris15min

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min