Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 06 13, 14:17

WSOP apžvalga: „PokerStars Pro“ komandos atstovai tarpusavyje pešasi dėl vienos iš WSOP apyrankių

Las Vegase tęsiasi Pasaulio pokerio serijos (WSOP) kovos. Apie JAV viešinčius lietuvius WSOP reporteriai tyli. Tuo tarpu neįtikėtinai didelė koncentracija „PokerStars Pro“ komandos atstovų kortas sukryžiavo Stud pokerio kovoje. Pastarąja parą nė vienas žaidėjas nepasipuošė auksine apyrankę, tačiau būrys jų padarė viską, kad kiek įmanoma priartėtų prie trofėjaus.
"PokerStars Pro" komandai atstovaujantys WSOP apyrankių savininkai / wsop.com nuotr.
"PokerStars Pro" komandai atstovaujantys WSOP apyrankių savininkai
Temos: 1 Pokeris

Turnyras Nr.20: Omaha Hi/Low pokerio turnyras;
Įpirka: 1 500 dolerių;
Dalyvių kiekis: 1 014 žaidėjų;
Prizinis fondas: 1 368 900 dolerių;


Po trijų mūšio dienų du žaidėjai likę turnyre patraukė ilsėtis prieš lemtingą akistatą. Naujasis apyrankės savininkas paaiškės jau ryt, o kol kas santykių 1:3 pirmauja kanadietis Calenas McNealas. Autsaiderio pozicijoje lemtingą kovą pradės daugkartinis WSOP finalinikas Canas Kimas Hua.

Turnyras Nr.21: Berbio Holdem pokerio šešiaviečių stalų turnyras;
Įpirka: 3 000 dolerių;
Dalyvių kiekis: 807 žaidėjai;
Prizinis fondas: 2 203 110 dolerių;


Jau rašėme, kad šiose varžybose jėgas išbandė ir lietuvis Laurynas Levinskas. Kova tautiečiui nesusiklostė ir kaunietis nedalyvavo antroje turnyro dienoje, kurią įveikė 13 iš 129 kovą pratęsiusių žaidėjų.

Kaip ir įprasta WSOP turnyruose, tarp ištvermingiausiųjų netrūksta ir ryškiausių pokerio žvaigždžių. Erikas Seidelis, Danas Kelly, Martinas Fingeris ir keletas mažesnio kalibro profesionalų vis dar turi šansą pasipuošti auksine apyranke. Žetonų lyderio pozicijoje antrąją dieną užbaigė daugkartinis WSOP ir Pasaulio pokerio turo (WPT) finalininkas Mattas Stoutas.

Turnyras Nr.22: Banko limito Omaha pokerio turnyras;
Įpirka: 1 500 dolerių;
Dalyvų kiekis: 1 021 žaidėjas;
Prizinis fondas: 1 378 350 dolerių;


117 Omaha pokerio meistrų įveikė pirmąjį turnyro iššūkį. Tarp jų – ir mūsų apžvalgose dažnai linksniuojami Paulas Volpe bei Jeremy Ausmusas. Ne taip sėkmingai šis WSOP etapas susiklostė pokerio žvaigždėms Eli Elezrai, Jasonui Koonui, Joe Hachemui, Johnui Juandai, o taip pat „PokerStars Pro“ rinktinės vėliavas nešantiems Barry Greensteinui, Aleksandrui Kravčenko, Jasonui Mercieriui, Andre Akkari ir Jonathanui Duhameliui. Jie suklupo pirmosios dienos metu.

Turnyras Nr.23: Septynių kortų Stud pokerio turnyras;
Įpirka: 2 500 dolerių;
Dalyvių kiekis: 208 žaidėjai;
Prizinis fondas: 559 650 doleriai;


Šiame mūšyje savo įgūdžius išbandė gausus būrys „PokerStars Pro“ komandos atstovų. Chadas Brownas, Dario Minieri, George Danzeris, Aleksandras Kravčenko, Danielis Negreanu, Andre Akkari ir didelius lūkesčius dėl šių metų WSOP rezultatų puoselėjantis Bertrand'as Grospellier sėkmingai perkopė pirmą slenkstį ir tęs pasirodymą kovoje dėl apyrankės. Ne taip šauniai reikalai susiklostė jų komandos draugams Eugene Katchalovui, Jonathanui Duhameliui, Jasonui Mercieriui, Barry Greensteinui ir Chose Barbero. pastarųjų pavardžių tarp 106 žaidėjų išgyvenusių pirmą turnyro dieną nėra.

Norite pirmieji sužinoti svarbiausias pokerio pasaulio naujienas? Prisijunkite prie mūsų socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twitter“ – „15min Pokeris“ ir @Pokeris15min

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min