Dabar populiaru
Publikuota: 2020 balandžio 22d. 15:31

Jau šį penktadienį – LSPF dešimtmečio turnyras internete

Į Lietuvos sportinio pokerio federacijos (LSPF) organizuojamo Inauguracinio turnyro finalinį etapą pateko 34 žaidėjai.
LSPF nuotr. / LSPF Inauguracinio turnyro akimirka / LSPF nuotr.

Lietuvos sportinio pokerio federacija Inauguracinio turnyro 10 metų jubiliejų paminės internetinėmis varžybomis, kuriose kviečiami dalyvauti visi esami ir buvę LSPF nariai. Šio turnyro partneris „Betsafe“ prie prizinio fondo papildomai pridės €300. LSPF žaidėjai turnyro slaptažodį gali gauti susisiekę su federacijos atstovais.

Praėjo 10 metų nuo Lietuvos sportinio pokerio federacijos (LSPF) įsikūrimo. 2010 metų balandžio 24-25 dienomis vyko LSPF inauguracinis turnyras, kurio čempionu tapo Viktoras Vainutis, finalinėje akistatoje palaužęs Andrių Bielskį.

Deja, dabartinė situacija neleido šios sukakties paminėti gyvomis varžybomis, tad federacijos vadovai nusprendė jubiliejinį turnyrą suregti virtualiai ir į jį pakviesti visus esamus ar anksčiau bet kada per 10 metų buvusius LSPF narius.

LSPF – po dešimties metų“ pavadintas turnyras vyks jau šį penktadienį, balandžio 24 d., nuo 19:00 „Betsafe“ kambaryje. Jo vėlyva registracija truks dar 60 minučių. Tai bus €10 įpirkos „Freezeout“ mūšis, o turnyro partneris „Betsafe“ prie prizinio fondo papildomai pridės €300.

Turnyro registracija apsaugota slaptažodžiu, kurį visi esami ir buvę LSPF nariai gali gauti susisiekę su LSPF – federacijos „Facebook“ paskyroje arba parašę el.pašto adresu skirmantas@lspf.lt.

Organizatoriai visų LSPF bendruomenės narių prašo šio slaptažodžio neplatinti, kad turnyre tarpusavyje galėtų varžytis būtent LSPF entuziastai, o ne atsitiktiniai žmonės.

Jubiliejinio turnyro nekantriai laukia ilgametis federacijos prezidentas Skirmantas Tomkevičius: „Nežinau, ar galėjo būt keistesnis laikas tam dešimtečiui. Nors tikrai apgailestauju, kad negalim susirinkti gyvai (tas tikrai bus), bet kartu tikiuosi, kad turnyras internete padės sukviesti ir gerokai daugiau seniau LSPF turnyruose žaidusių žaidėjų“.

Rasti daugiau informacijos ar užduoti klausimus apie jubiliejinį LSPF turnyrą galite ir 15min Pokerio „Facebook“ paskyroje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

00:14
00:57
01:32

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min