Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sportinio pokerio turnyrą Palangoje laimėjo jauniausias istorijoje dalyvis Jokūbas Merkelis

Jokūbas Merkelis
lspf.lt nuotr. / Jokūbas Merkelis
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjusį savaitgalį Lietuvos vasaros sostinėje Palangoje vyko Lietuvos sportinio pokerio federacijos (LSPF) organizuojamas „Unibet Masters“ turnyras. Minia pokerio entuziastų okupavo „Žilvino“ viešbutį ir jame kovėsi prie pokerio stalų. Palangos etapas pasibaigė istorine pergale. Šio turo nugalėtoju tapo jauniausias žaidėjas LSPF istorijoje.

Į Palangą susirinko 169 sportinio pokerio entuziastai. Tarp gausybės panorusių dalyvauti turnyre netrūko ir gerai pažįstamų veidų. Pagrindiniame „Unibet Masters Planga“ turnyre galėjote sutikti LSPF Generalinį sekretorių Skirmantą Tomkevičių, LSPF slenkančio reitingo lyderį Aurelijų Genevičių, „Unibet Masters“ Kauno etapo čempioną Justiną Šličių, 2011m. Lietuvos Sportinio Pokerio Čempionato nugalėtoją Tomą Beržinską, LSPF 2011-ų metų žaidėją Aivarą Lukauską, LSPT Kaunas čempioną Tomą Veščiūną ir daugelį kitų reguliarių LSPF turnyrų dalyvių. 

Tačiau pokerio kovose išlieka tik stipriausieji. Po pirmosios dienos metu sužaistų šešių 45 minučių trukmės lygių mūšyje dėl nugalėtojo titulo liko 112 žaidėjų, kurie užsitikrino bilietus į antrąjį turnyro etapą. Antrosios dienos metu sportinio pokerio entuziastai varžėsi aštuonių lygių trukmės varginančioje kovoje. Sekmadienį 20 ištvermingiausių žaidėjų stojo į lemiamą turnyro raundą. Pirmąją trečiosios dienos auka tapo 2012 metų LSPF reitingo lyderis Giedrius Sabonis, o dar po kurio laiko buvo suformuotas ir finalinis etapo stalas. 

Prie finalinio Turnyro stalo žaidėjai buvo susodinti tokia tvarka:

1. Jokūbas Merkelis 657,000 

2. Simonas Grauslys 512,000 

3. Evaldas Urbonavičius 292,000 

4. Inga Marcinkevičiūtė 61,000 

5. Audrius Karabanovas 267,000 

6. Tadas Šerepėka1 93,000 

7. Ruslanas Mečionis 624,000 

8. Tomas Červonenko 489,000 

9. Tomas Miknevičius 150,000

Vienintelė dama tarp finalininkų, Inga Marcinkevičiūtė iš lemiamos kovos pasitraukė pirmoji, o likę žaidėjai tęsė kovą dėl LSPF ir federacijos rėmėjų įsteigtų prizų.

Evaldas Urbonavičius ir Jokūbas Merkelis stojo į dvikovą turėdami labai nevienodas žetonų krūveles. E.Urbonavičiaus žetonų kiekis net trigubai viršijo J.Merkelio žetonų sumą. Tačiau pastarojo tas nė kiek neglumino. Vaikinas žaidė ryžtingai ir netruko atsitiesti ir išlyginti rezultatą. Dar po kurio laiko žaidėjai susikibo lemtingoje partijoje. Po serijos statymų kėlimų ir permušimų vaikinai išvydo flopą, kuriame pasirodė penkiaakė, devynakė ir triakė. Ir vėl serija statymų ir permušimų ir visi finalistų žetonai atsidūrė stalo centre. J.Merkelis atvertė karalių ir devynakę, o E.Urbonavičius parodė tūzo ir damos kombinaciją. J.Merkeliui pavyko išvengti pavojingų kortų turne ir riverije, ir vaikinas įgijo solidžią žetonų persvarą.

Po patirtos nesėkmė E.Urbonavičius taip ir neatsitiesė. Jau po kelių dalinimų J.Merkelio valetas ir dviakė įveikė E.Urbonavičiaus damą ir dešimtakę ir vaikinas šventė pergalę. Už puikų pasirodymą jam atiteko kelialapis į „Unibet Open“ Londono etapo šalutinį turnyrą ir galybė kitų šaunių prizų. Be to vaikinas buvo įrašytas į LSPF istoriją kaip jauniausias federacijos turnyro laimėtojas, pergalės dieną jam tebuvo aštuoniolika. 

Norite pirmieji sužinoti svarbiausias pokerio pasaulio naujienas? Prisijunkite prie mūsų socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twitter“ – „15min Pokeris“ ir @Pokeris15min

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min